Sari la conținut

SM pentru categoria A2


Timisoara2
 Share

Postări Recomandate

Dar de ce nu pui ma tu mana sa cauti singur, ce ai nevoie de slugi sa faca treaba in locul tau ?

Sau ai capacitati mintale reduse, caz in care intr-adevar ai avea nevoie de ajutor ?

Editat de wtf?
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce nu pui ma tu mana sa cauti singur, ce ai nevoie de slugi sa faca treaba in locul tau ?

Sau ai capacitati mintale reduse, caz in care intr-adevar ai avea nevoie de ajutor ?

:mexicanwave:

 

Omu vrea Supermoto care sa semene cu R6. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Timisoara2 bine ai venit,ai facut cunostinta cu motociclistii de azi si ai primit si ajutor.Am trecut prin asta ,caterica maxima,stropi de saliva pe monitoare,incepator pe motor,blasfemie. Si mai ales de cand s-a inchis ZeroTV aici gasesti circul in direct si in reluare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar de ce nu pui ma tu mana sa cauti singur, ce ai nevoie de slugi sa faca treaba in locul tau ?

Sau ai capacitati mintale reduse, caz in care intr-adevar ai avea nevoie de ajutor ?

Eu stiam ca forumul este construit sa iti schimbi parerea cu difierite persoane despre anumite lucruri. Capacitati mintale reduse cred ca ai tu pentru ca eu am intrebat niste ,,experti'' despre niste motoare pe un forum de motociclisti... iar tu vi si imi spui sa imi caut singur... :10:

 

:mexicanwave:

 

Omu vrea Supermoto care sa semene cu R6. :crack:

Am corectat mai sus, am scris ca vreau un super sport (daca exista) pentru categoria A2, daca nu ceva care sa semene cu un supersport si am dat ca exemplu un R6.

 

Timisoara2 bine ai venit,ai facut cunostinta cu motociclistii de azi si ai primit si ajutor.Am trecut prin asta ,caterica maxima,stropi de saliva pe monitoare,incepator pe motor,blasfemie. Si mai ales de cand s-a inchis ZeroTV aici gasesti circul in direct si in reluare.

Sunt obisnuit cu astfel de persoane, de obicei nu le bag in seama... Dar cateodata trebuie sa le mai si raspunzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ia-ţi " mai bine un faiarbleid,r1 sunt prea multe deja nu mai e jmecherie.

Editat de MZRider18
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...