Sari la conținut

Help - scai, arici, double lock


miezu
 Share

Postări Recomandate

unde pot gasi scai sau double lock - ceva rezistent- sa`l pot folosi la prinderea protectiei de rezervor pe rezervor la un suzuki gsxr 600 k7 pt ca originalele nu mai prind cum trebuie

atasez si o poza ca idee

post-57264-0-59153400-1377206889_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 years later...

Buna ziua

 

Sunt si eu interesat de acest 3M dual lock , momentan mai sunt doar 4 real-uri in RO , am intrebat in CT si SV si nu au auzit niciodata de asa ceva iar in AR si BH au spus ca ar aduce dar trebuie sa tot sun sa verifice. La Leycom au spus ca nu au si nu stiu cand mai aduc. Iar la scoci.ro dau doar la rola de 45 de m 1500 ron ceea ce mi se pare o prostie. Iar pe OLX es un singur anunt de 3M dual lock de la o firma din bulgaria and whatever.

 

Eu sunt din Bucuresti dar am multe drumuri prin tara si nui problema, daca a reusit cineva sa cumpere mai multa si are de vanzare as fi interesat sa cumpar.

 

NU vreau sa ma complic cu ebay paypal si etc pt o amarata de rola. care am inteles de pe siteul oficial 3M ca ar fi de MAI multe tipuri ( ciupercute mici medii mari )

 

PS stiu ca este thread vechi de 3 ani scuze admin sper sa nu fiu banat.

 

stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...