Sari la conținut

Accident Postavarului - neacordare de prioritate


mariusEL
 Share

Postări Recomandate

Actiunea a avut loc sambata in jurul orei 12, pe strada Postavarului, in sector 3,mai exact la intersectia cu calea de acces spre Billa.

Motociclistul se deplasa dinspre N. Grigorescu spre Bd. 1 dec. In intersectia cu pricina, colegul a fost accidentat din partea dreapta de un taxi, care, cel mai probabil a iesit de pe straduta respectiva mai mult decat trebuie. Taxiul avea bara fata zgariata in partea stanga si numarul cazut pe jos. Motocicleta, un Suzuki, era cazuta pe stanga, la 2 metri mai in fata, pe contrasens. Motocilistul statea intins pe spate, la cam 2 metri de motor. Era speriat si acuza dureri la piciorul drept, cel mai probabil fracturat. Mi-a spus ca nu are nevoie de ajutor(in afara de durerile de picior nu mai simtea altele) si m-a rugat sa nu ii ridic motocicleta, sa o las asa pana vine politia. In timp ce stateam de vb cu motociclisul, taximetristul si-a adunat placutele de inmatriculare. Mai departe nu stiu ce s-a mai intamplat, decat ca la 2 minute dupa ce am plecat eu de acolo a venit SMURD-ul.

 

Insanatosire grabnica.

 

post-68425-0-44966500-1381144433_thumb.jpg

 

post-68425-0-11486600-1381144445_thumb.jpg

 

post-68425-0-48451600-1381144456_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cauza accidentului ii picase placuta din fata. Cand a observat ca lumea face poze, a luat placuta de jos, a scos-o si pe cea din spate si le-a bagat in portbagaj.

:lool: taximetrist idiot ........bizoni cum a spus un coleg mai sus..sanatate colegului

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...