Sari la conținut

Honda F4


Ice_Shadow
 Share

Postări Recomandate

foarte greu de gasit un material cel putin asemanator cu cel original cu care este imbracata saua, iar cu piele sau vinilin arata urat

 

Eu am facut saua la moto dan in Timisoara.

Dupa un sezon este ca noua.

Foloseste materiale de calitate iar pt sezut foloseste un material pe care nu mai aluneci.

Eu am facut si despartitura intre pasager si pilot sa nu mai vina peste mine si am mai latito.

Sunt foarte multumit de sa.

Aici il gasesti si asta e saua mea /index.php?/topic/680380-retapitez-scaune-moto/page-21.

Nu vreau neaparat sa-i fac reclama dar am fost incantat de lucrare si mi se pare de bun simt sa recomand ceva bun.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Eu am facut saua la moto dan in Timisoara.

Dupa un sezon este ca noua.

Foloseste materiale de calitate iar pt sezut foloseste un material pe care nu mai aluneci.

Eu am facut si despartitura intre pasager si pilot sa nu mai vina peste mine si am mai latito.

Sunt foarte multumit de sa.

Aici il gasesti si asta e saua mea /index.php?/topic/680380-retapitez-scaune-moto/page-21.

Nu vreau neaparat sa-i fac reclama dar am fost incantat de lucrare si mi se pare de bun simt sa recomand ceva bun.

Idem.recomand
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...