Sari la conținut

Ij Harley


Kustom
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

l-ai confundat ...:finger:

eu sunt cu carburatorul ..dar cred ca am rezolvat ...cu un dellorto urit dar bun....

 

uite shi o poza cu motorul

basty

 

 

 

BASTYYYYY de unde sunt motorasele din pozeeee .... vreau si io unuuu ..... sunt de vanzare??? cat costa??? sper ca macar unu sa foe de vanzare!!!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BASTYYYYY de unde sunt motorasele din pozeeee .... vreau si io unuuu ..... sunt de vanzare??? cat costa??? sper ca macar unu sa foe de vanzare!!!!!!

 

Daca iti permiti iti urez succes. Ala este flat-head-ul lui Basty.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BASTYYYYY de unde sunt motorasele din pozeeee .... vreau si io unuuu ..... sunt de vanzare??? cat costa??? sper ca macar unu sa foe de vanzare!!!!!!

salut

sunt in bv la mine in camera :banana:

pot sa iti fac rost de un flathead daca te intereseaza ...ale mele nu sunt de vinzare

basty

 

scuze am fost plecat pt o perioada iar apoi m-am luat cu tot felul de lucrari ....

mai dami o data adresa pe pm shi promit sa o trimit :finger:

cu nsu nu am gasit nika shi nici nu cred ca este vre-o shansa ... eu am avut 2 motociclete shi 2 motoare ..pe vremea aia se pare ca nu exista interes pt asha ceva chiar imi amintesc ca am pus topicul ...motor pt chopper cutie separata etc ....nimeni nu a fost interesat ...

 

basty

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ba da Sebi, suntem in continuare interesati, dar fara sa pomenesti situatia actelor si pretul, nu intreaba toata lumea.

Eu mi-am dorit f mult fiarele astea .... dupa ce le voi vedea motociclete complete perfect functionale probabil o sa trec pe un flathead 1200cc ...eu sunt fan flathead .... oricum la anul sunt aproape sigur ca termin harleyul ....o sa fie SHUCAR rau .... :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

BA ..... cand o sa ai juma' din motoarele ce le-am avut si ce le-am facut mai vorbeste, pana atunci taci

A ABERA=A VORBI PROSTI{aia ce faci tu} :crack:

Bebe Nezo sati ajute sa il termini si sa iti mearga :cheers:

 

credema ca am avut si tu stii bine :P nu cred ca e cazul sa te certi cu mine pe forum...putem vb si in particular...ca doar stam la 2 pasi unul de altul(si era vorba ca tu aveai la simsoneeeeee...de nici tu nu mai stiai)nush ce vrei sa areti prin vorbele tale aruncate aiurea....SI APROPO...TOPICULUI ASTA II ZICE IJ HARLEY...(M-AM APUCAT) asa ca nu cred ca e cazul sa mai continuam cu povestile astea :crack: ...succes la modificari :crack:

Vai cat va certati

Editat de DannyEl
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

trebuia sa iasa un chopper frumos dar din lipsa de bani a devenit rat bike...

custom lucra la el dar cu alte idei si mai putine fonduri......inca un rat va umple soselele de ulei :baldy:

 

mie imi place si asa... :baldy:

 

si acum 2 3 poze cu rezervorul

post-13995-1174667083_thumb.jpg

post-13995-1174667132_thumb.jpg

post-13995-1174667246_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...