Sari la conținut

Ij Harley


Kustom
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

m-am apucat de un chopper , un ij cu cutie de viteze separata ,adik un fel de harley numa in 2 timpi si un cilindru.Voi pune poze cat pot de repede :burnout:

 

Oau,suna bine!Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:burnout:

 

Cam ciudat,,, vreau si io poze.... nu de alta dar si mie mi-a trecut prin cap o data sa fac asa ceva dar.... a ramas asa...

 

 

BAFTA .......................... POZEEEEEEEEEE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte tare arata ala din poza... ma tot gandesc daca nu te chinui prea tare (ca bani adica) avand in vedere ca e destul de ieftin unul, dar daca vrei sa-l vinzi nu iti vei mai recupera banii ca sa-i bagi in ce-ti vei lua dupa.

Oricum, succes si... abia astept sa vad un bobber din IJ.

Spor

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

o problema o sa fie cu transmisia primara(de la motor la cutie) pt ca o sa mearga pe uscat , da las k o sa il schimb mai des :burnout:

Mai bebe noi am mai vorbit...avand in vedere faptul ca va merge pe uscat,mai gandestete la idea pe care ti-am dat-o cu cureaua...cred ca nu ai avea probleme.dar bafta,o sa trec zilele astea pe la tine sa vad in ce stadiu ai ajuns ;)

cat despre poze te ajut eu. am ceva prin calc cu ij-ul tau.ASTA GALBEN E IJ-U LUI BeBe

cand vin la tine facem poze si cu cutia separat sa postam :D

post-13995-1164647126_thumb.jpg

post-13995-1164648224_thumb.jpg

post-13995-1164648679_thumb.jpg

Editat de Niku Chopper
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mesi pt ajutor da maine pun poze k am facut rost de camera mersi oricum ,,,,,, in legatura cu lantu ...nu il schimb .. imi place cum suna :burnout: da mersi si mai hai pe la mine

 

ApacheChief

eu nu fac choppere k sa ma imbogatesc dar oricum ai dreptate mersi ....da tot il duc la bun sfarsit

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mers

 

alta

 

inca una

 

da inca mai e de lucru pt k tre finisate .......colturi rotunjite

 

Salut Bebe, de nu stii cine is, baga o privire la profil :burnout:

ma bucur ca gasesc si din campia oameni pe aci :yikes:

 

Bafta in continuare ;) :D :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Pepsi......mere etz-u.... :D .......imi pare bine sa vad un om care imi apreciaza munca :D .....dak ajungi prin campia call nr meu 0745.942.062 k sa bem o beutura ;) pt k nu mai tin minte prea multe de la intrunire :burnout: salut

 

 

PT TOATA LUMEA:

Dak auziti de un motor :1 cilindru,4 timpi cam asa call me 0745.942.062

post-13375-1164979987_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut Pepsi......mere etz-u.... :P .......imi pare bine sa vad un om care imi apreciaza munca :D .....dak ajungi prin campia call nr meu 0745.942.062 k sa bem o beutura ;) pt k nu mai tin minte prea multe de la intrunire :burnout: salut

BEBE...pepsi=alex-si sta in campia in spate la dana :yikes: (de unde sa vina???) :D vin pe la tine sa vad ce ai mai facut

da ma frate simsonu nu-i bun???1 cilindru,4 timpi :blbl:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pepsi.......nu sunt bani de asa ceva

niku chopper......sti k m-am urat de simsone macar nu mai intreba......hai pe seara la o bere :peace:

asa zici de parca ai avut la simsoneeeee ...aha ai avut unu care nu l-ai tinut prea mult timp...dar in fine eu ti-am dat o idee..si ii cel mai usor de procurat

 

Bebe & niku : nu v-ati gandit sa deschideti un atelier de customizari? :D

maaaa chiar un atelier nu ..dar va fi un garaj...siii deocamdata asa intre prieteni si din zona --mai choperim

cate un motor.poate etz-ul tau :ok: glumeam-stiu ca vrei sa il pastrezi original :wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa zici de parca ai avut la simsoneeeee ...aha ai avut unu care nu l-ai tinut prea mult timp...dar in fine eu ti-am dat o idee..si ii cel mai usor de procurat

 

 

mai , stii k am avut cel putin 4 SIMSONE si toata ziua mesteream la ele asa k nu mai ABERA :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

apropo .... e de vanzare dar e o problema cu actele .... sunt in spania cu fostu proprietar

 

 

MAI VREM POZEEEE, cum decurg lucrarile.. pai in cazul asta cred cai putea face un 2 in v fara rpobleme.... :peace: m-ai facut curios

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...