Sari la conținut

Duminica, tura prin Sud,plecare OMV Electroaparataj la 11


The Mentalist
 Share

Postări Recomandate

eu plecasem de vineri :)

stii ca nu prea stau eu prin buc :)))

weekendul asta daca va mai hotarati la vreo plimbare dati un tel.. e mai sigur :)))

Editat de Roxynel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricum, mare lucru anul asta, am reusit sa ma plimb si cu Metalu' si cu Costi, in afara de turele de rond Maior Coravu facute anul trecut!:D

 

Ah, si am mers cu R1 2007 a lui Costi, marfa motocicleta, culmea e ca e mai larga decat a mea, poti sa faci touring pe ea!:) Interesant model, nu-mi pare rau ca nu mi-am luat din asta ca si a mea e misto dar clar e un model de luat in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Următoare două Weekenduri le am programate cu treburi gospodăreşti, aşa că zic PAS primăriilor. Dacă o să mai fie vreme frumoasă, mă mai fatai prin oraş pe aici. Vedem noiembrie cum se anunţă, poate mai prindem un we frumos, aşa, de.o tură prin judeţele învecinate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai grija ca la trecerea cu bacul la Calarasi, vamesii sunt plini de zel - verifica nr de inmatriculare, taloane, sa corespunda numele, alea alea...

Ai vrut sa-ti razi de o "incepatoare naiva" sau ai visat cai verzi pe pereti cu vamesi la bac ?! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa bac imediat in dreapta e vama .. probabil la aia se referea .. read between the lines :)

da cu costi si eu m-am plimbat anul asta ..cu metalu si cavalerul nu am apucat ... inca ..

hai mai claudiule ca o zi de plimbare merge :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ai vrut sa-ti razi de o "incepatoare naiva" sau ai visat cai verzi pe pereti cu vamesi la bac ?! :crack:

Cand cobori la bulgari de pe bac treci prin vama, unde un vames zelos l-a intors inapoi pe unul din noi care nu avea talon, deci nu e pentru speriat naivi, se intampla.

 

dupa bac imediat in dreapta e vama .. probabil la aia se referea .. read between the lines :)

da cu costi si eu m-am plimbat anul asta ..cu metalu si cavalerul nu am apucat ... inca ..

hai mai claudiule ca o zi de plimbare merge :)

Bueii, eu am bagat mobra, gata plimbarile pe anul asta, ne vedem prin carciumi la iarna!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect hai cu masina ca eu nu vreau sa-mi iau pasagera ca nu sta cuminte .. ti-o pasez tie in masina :)

bai nenea metalu .. nu vorbi de concediu ca nu mai am nici-o zi ... faci si tu mai multa treaba in timpul saptamanii si iesi si tu o zi la plimbare .. il corupem si pe cavaleru daca e :) sau vrei sa vorbesc eu cu sefa? :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand cobori la bulgari de pe bac treci prin vama, unde un vames zelos l-a intors inapoi pe unul din noi care nu avea talon, deci nu e pentru speriat naivi, se intampla.

Ok, am inteles ce-a vrut sa zica dar, cand cobori de pe bac esti in ROMANIA bine merci ( si poti sa mergi spre Constanta prin Ostrov), trecerea de frontiera e la vreo 300 m dupa ! asta pt. cei care n-au mai fost acolo si poate vor dori.

 

Ma gandeam ca as putea marti sa-mi iau o zi libera si sa bag niste kilometri daca-i frumos afara :)

Daca poti, da-mi un mesaj pe p.m. , poate te insotesc marti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

perfect hai cu masina ca eu nu vreau sa-mi iau pasagera ca nu sta cuminte .. ti-o pasez tie in masina

bai nenea metalu .. nu vorbi de concediu ca nu mai am nici-o zi ... faci si tu mai multa treaba in timpul saptamanii si iesi si tu o zi la plimbare .. il corupem si pe cavaleru daca e sau vrei sa vorbesc eu cu sefa?

Roxineto, daca chiar vrei sa te plimbi stii ca nu trebuie sa te bazezi pe rondisti!

 

Mai bine fa tu un topic de plimbare, pune si poza aia machiata full-option de dimineta, vreau sa vad record de mobre stranse la o plimbare! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...