Sari la conținut

"iubiti si caini vagabonzi"


isdor
 Share

Postări Recomandate

iar cocoselul (e si el animal nu?!.. chiar daca are doar 2 picioare).. mi-a fugit si el sub masina, dupa vreao grauntza ceva ma gandesc si l-am executat cu roata spate (pe asta nici nu l-am simtit) dar in retrovizoare am vazut un norisor de fulgi si o tocanita pe asfalt.

deci mentionez, din fericire, cocoselul nu s-a chinuit si probabil s-a trezit direct in paradisul gainilor (fiind prea tanar ca sa fi pacatuit)...

si te-ai indurat sa-l lasi pe asfalt :) ? tot cu masina am executat o gasca..pilaf de orez cu gasca s-a numit dupa accidentul nefericit..nu m-am indurat sa o las pe asfalt daca tot am vanat-o..din pacate la romani cainii nu se mananca..altfel ar fi disparut de mult..in alte tari sunt considerati delicatese.

 

Lasand gluma la o parte ...se poate muri de la un maidanez..pici cu mobra, nu conteaza viteza, ajungi pe contra-sens si da tirul peste tine..cat despre expertii cu reflexe de motogp..ei traiesc in alta lume. Pt maidanezi exista doar o singura rezolvare, solutia finala...Kill'em all!

Si pt cine pune pret mai mare pe viata unui animal decat pe cea a unui om..are probleme serioase la mansarda.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Era sa pic in nas azi din cauza unor caini la rondul din parcarea de la piata presei. Dat gaz sa scap de ei si venit mult mult prea tare pt skill-ul meu in rond...aplecat insuficient...pus si frana aplecat...rezultatul a fost trecerea rotii la cred ca 30 cm de bordura exterioara ( bine ca nu erau masini parcate) . Toata teoria cu countersteer si nu frana in curba s-au dus pe geam cand m-am vazut cu ochii in bordura. Si eram si la a doua iesire de cand mi-am luat plasticu' .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...