Sari la conținut

Beemer's weekend.


zigzag
 Share

  

56 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Daca Vidra e un loc interesant, ma pot ocupa eu, impreuna cu colegii mei, de organizare.

 

Taxa de participare e un nonsens, atata vreme cat fiecare isi plateste ceea ce consuma.

La Vidra, pentru camping se plateste in prezent 30 ron/zi/cort.

Pentru un eveniment din asta, poate fi redusa la 10-15 ron/zi/cort, care include acces la dus, wc, iluminat, gunoi, etc.

Cei care vor cazare la vile vor achita tariful special de cazare.

 

Pentru masa, exista gratare, disponibile la fata locului, se poate manca o ciorba&altele asemenea, cafea, etc.

Pentru bere agatam un producator cu ceva promo.

 

De filmare, foto, se ocupa care poate...

 

Sunt doritori?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca si o continuare a discutiei de pe topicul posesorilor de BMW, ziceam acolo ca poate ar fi bine sa propui niste perioade posibile si sa vedem care din ele strange mai multi doritori. poate n-ar fi rau daca ai relua si aici ce ai spus acolo.

tot rau n-ar fi daca ai da un link (daca exista) la locatie in sine, eventual cu facilitati de cazare/preturi, daca se poate pune si un cort etc. Nu in ultimul rand eu cred ca ti-ar putea fi de ajutor (dar te-ar si incurca in eventualitatea in care iti apar carcotasi) daca ai posta niste preturi orientative la haleala (si sa te si tii de ele). Nu ma astept ca la Vidra sa gasesc preturi de hotel de 4-5 stele la mancare, dar cred ca e util pentru toata lumea sa stie la ce sa se astepte.

Legat de perioada, eu personal sunt in tura intre 20 iunie si 13 iulie, dar daca in zona aia se strang majoritatea voturilor, asta e, la anu'!

Ca ultima idee, votez si eu pt "haiduceasca", fara scene de mii de wati etc.

 

Succes!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...