Sari la conținut

Sambata 18.01 Dalboka


wicked10
 Share

Postări Recomandate

Ei vine si vara pana la urma , noi [ eu si Lucian ] am ramas in Ruse un pranz si o plimbare prin oras si fuga inapoi , la ducere > plecare 13 :30 pana in Giurgiu 4 radare + unul pe bucata aceia dreapta pana in vama sunt de speriat FOMISTI ASTIA DE GABORI din ce in ce mai multa scarba de mers prin Ro ,ma gandesc ce o sa fie in vara .................

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in stanga se mananca mai bine, iar unele din preturi sunt o idee sub cele din partea dreapta. cel din dreapta este mai "commercial" decat cel de pe partea stanga. in rest, acelasi drum, aceeasi priveliste dar ferme de scoici DIFERITE intre locatii!

 

numai bine

yep, era deschis. de regula acolo mergeam, dar de data asta am fost pe stanga

nu e acelasi local? anyway, mai e pana o s-o tai iara incolo



ia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in stanga se mananca mai bine, iar unele din preturi sunt o idee sub cele din partea dreapta. cel din dreapta este mai "commercial" decat cel de pe partea stanga. in rest, acelasi drum, aceeasi priveliste dar ferme de scoici DIFERITE intre locatii!

 

numai bine

stanga venind de sus?

eu numai in dreapta avenind de sus, unde zicea ianachim fusei pana acum. acum am zis sa incerc si aici.

 

wtf...vezi in IR ? :)

e hai ca nu era de rau,

te lasa sa mergi cu un 60km/h cu vizorul deschis, daca-l inchideam.. era mai nasol ca se formeaza bruboane, castelul lor.

 

stai sa vezi una tare, daca n-ai vazut-o pana acum

ceata era la vreo 70m de mine, o perdea compacta care venea de pe mare exact la locul in care trebuie sa virezi dreapta.

cat a fost de densa ai vazut mai sus

 

o experienta tare, uite cum se vede moara. daca nu esti atent nici n-o observi, :)

 

mm, si-nca 2

post-5820-0-32223100-1390304017_thumb.jpg

post-5820-0-39698500-1390304266_thumb.jpg

post-5820-0-50126000-1390304277_thumb.jpg

post-5820-0-81029100-1390304295_thumb.jpg

Editat de Tsunami
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stanga venind de sus?

eu numai in dreapta avenind de sus, unde zicea ianachim fusei pana acum. acum am zis sa incerc si aici.

 

e hai ca nu era de rau,

te lasa sa mergi cu un 60km/h cu vizorul deschis, daca-l inchideam.. era mai nasol ca se formeaza bruboane, castelul lor.

 

stai sa vezi una tare, daca n-ai vazut-o pana acum

ceata era la vreo 70m de mine, o perdea compacta care venea de pe mare exact la locul in care trebuie sa virezi dreapta.

cat a fost de densa ai vazut mai sus

 

o experienta tare, uite cum se vede moara. daca nu esti atent nici n-o observi, :)

 

mm, si-nca 2

uau. aia cu ceata e tareee.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa ca si roxy, e prima data cand am incercat-o p-asta din stanga

acum, parca mi-ar place mai mult in dreapta

am fost afara, dar pentru ca tocmai venise ceatza (ma simteam ca in filmul ala de groaza, o experienta "tare"), femeia strangea fetele de masa de acolo si am ramas singurul pe terasa

da, am platit tot in lei

am avut in afara de ceea ce ati vazut in poza o ciorba de midii si o salata, plus un cocacola.

am luat si 4 felii de paine toasted, dar sunt mari asa ca am papat numai una. a costat 80 de lei cu bacsis (parca 74 de lei)

s epoate plati si in lei si in euro

 

yeah, wotta foggy experience. m-am oprit imediat dupa ce am facut dreapta si vedeai cum vine in tine, ca un fum... din pacate asa ceva nu se prinde pe camera

chiar si in poza pe care am pus-o a trebuit ca va explic ca in zare e de fapt o perdea, era ca o plapuma, nu vedeai nimic, vedeai doar ca drumul dispare.

foarte tare conturata

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa storci o lamaie in ciorba aia de midii .. e si mai dementiala asa .. si mai pune poze ca la ce vreme e afara doar pozele ne raman

un desert ceva nu incercasi? e bun ala cu mere frisca si midii :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am fost numai pe stanga :)

ultima data am dat 27 de leva pentru doua persoane. doua ciorbe de midii, o oala de midii simple si o oala picanta ...+ painea :)

oricum ...pana in martie se pare nu mai ajungem pe acolo cu motoretele. ...dar daca ne strangem mai multi pofticiosi si mergem cu masina cand ne apuca dorul :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...