Sari la conținut

Grupul Motociclistilor De Cursa Lunga Din Ro, Program Excursii 2007


Constantin
 Share

Postări Recomandate

am fost,am vazut,a fost super totul.organizare ireprosabila, baietii din Romania de nota 10,vreme superba,peisaje pitoresti.asta e motociclism adevarat!

urmatoarea excursie la garmisch,intalnirea anuala bmw unde am inteles ca vin vreo 3000 de motociclisti si e cel mai bine organizata dintre toate.sper sa ne strangem si mai multi data viitoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost,am vazut,a fost super totul.organizare ireprosabila, baietii din Romania de nota 10,vreme superba,peisaje pitoresti.asta e motociclism adevarat!

urmatoarea excursie la garmisch,intalnirea anuala bmw unde am inteles ca vin vreo 3000 de motociclisti si e cel mai bine organizata dintre toate.sper sa ne strangem si mai multi data viitoare.

 

 

 

Gresit, dupa cite stiu. Urmatoarea excursie este in Austria peste o luna.

Asa cum am mai spus intr-un post anterior rezervarile au fost facute cu mult timp inainte. Pentru doritori cred ca se poate rezolva problema cazarii pe plan local. Personal voi pleca din tara pe data de 06.06.

Astept doritori.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fost,am vazut,a fost super totul.organizare ireprosabila, baietii din Romania de nota 10,vreme superba,peisaje pitoresti.asta e motociclism adevarat!

urmatoarea excursie la garmisch,intalnirea anuala bmw unde am inteles ca vin vreo 3000 de motociclisti si e cel mai bine organizata dintre toate.sper sa ne strangem si mai multi data viitoare.

 

 

salut alex nu 3000 ci 30000 40000 motociclisti sa ne vedem acolo te salut Pompiliu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Cum faceti sa va sincronizati stilul de mers? Eu raman in urma si pana la Sinaia (imi place sa ma plimb nu sa ajung repede) cum e pe distante mari?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

salutare,

 

eu si prietena plecam Miercuri dupamasa din Timisoara spre Garmisch cu escala in Viena, de unde o luam Joi prin Alpi pe trecatori. daca exista un grup pentru Garmisch ar fi fain sa ne intalnim acolo. astept vesti :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare,

 

eu si prietena plecam Miercuri dupamasa din Timisoara spre Garmisch cu escala in Viena, de unde o luam Joi prin Alpi pe trecatori. daca exista un grup pentru Garmisch ar fi fain sa ne intalnim acolo. astept vesti :bounce:

 

si eu tot caut sa aflu cine si cum pleaca . planul vostru e atragator pt mine .as dormi la lugoj si am putea merge impreuna . nr meu de tel 0722314110.daca vreti dati-mi semn ca tare mi-e greu sa ma inham singur la drum :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu tot caut sa aflu cine si cum pleaca . planul vostru e atragator pt mine .as dormi la lugoj si am putea merge impreuna . nr meu de tel 0722314110.daca vreti dati-mi semn ca tare mi-e greu sa ma inham singur la drum :bounce:

 

 

oakey, merem impreuna. planu nostru (detaliat :baldy: ): miercuri la pranz (in jur de ora 13 - nu pot mai repede ca ii nevasta la lucru, la 12 juma scapa) o taiem. te astept in timisoara, si plecam impreuna. seara dormim pe langa Viena la pensiune. de la Viena nu mai mergem pe autostrada ca-i plictiseala, merem pe serpetine prin alpi, joi toata ziua (am io niste harti cu serpentine de te saturi), seara bagam o pensiune pe la granita cu germania si vineri suntem la garmisch. la garmisch noi avem rezervata o camera din ianuarie, vineri si sambata seara. problema ar fi ca noi nu ne intoarcem direct. duminica plecam la Munchen si dupa la Frankfurt ca mai am niste treaba acolo o zi, marti-miercuri o taiem inapoi.

 

daca ai modificari, u are welcome. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

oakey, merem impreuna. planu nostru (detaliat :bounce: ): miercuri la pranz (in jur de ora 13 - nu pot mai repede ca ii nevasta la lucru, la 12 juma scapa) o taiem. te astept in timisoara, si plecam impreuna. seara dormim pe langa Viena la pensiune. de la Viena nu mai mergem pe autostrada ca-i plictiseala, merem pe serpetine prin alpi, joi toata ziua (am io niste harti cu serpentine de te saturi), seara bagam o pensiune pe la granita cu germania si vineri suntem la garmisch. la garmisch noi avem rezervata o camera din ianuarie, vineri si sambata seara. problema ar fi ca noi nu ne intoarcem direct. duminica plecam la Munchen si dupa la Frankfurt ca mai am niste treaba acolo o zi, marti-miercuri o taiem inapoi.

 

daca ai modificari, u are welcome. :baldy:

o sa-mi iau cortul de rezerva si o comitem .daca nu mergem impreuna si la munchen va astept la o pensiune in zona si ma recuperati pe traseul de intoarcere.cum dam unii de altii ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...