Sari la conținut

Samotraki de Paste- 18 - 21 Aprilie


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Plec eu de pe 1\5 . 05

 

am facut rezervare aici http://www.booking.com/hotel/gr/samothraki-village.ro.html?sid=97ec0457dd15f27df34e45df02e69827;dcid=1;checkin=2014-05-01;checkout=2014-05-02;ucfs=1;srfid=26c120c4abd33c7d75ca4e5136d0d6a55e1b955cX1

 

apropo, stie cineva cum merge vaporul din alexandroupoli ?

Editat de axol
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bula vezi ca mai vrea cineva pe samo dar nu cred ca de paste

exact bula, acolo am fost. acum vreau sa dronez:)

 

misto,

uite aci

http://www.saos.gr/index.php?SCREEN=dromologia

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In Thassos o sa fie mare aglomeratie.

 

Si cred ca i de vis acum acolo.

 

Plecare vineri, 18.

 

In Thassos o sa fie mare aglomeratie.

 

Si cred ca i de vis acum acolo.

 

Plecare vineri, 18.

chiar asa aglomeratie sa fie,?eu acolo am facut rezervare.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e asa de scump feribotul, e pana in 50 euro dus-intors, pentru masina e peste 100 euro. Vara sunt destule, am luat unul dupa-masa pe la sase si in 2 ore eram in Samothraki, super destinatie, sezonul asta pt. ca e apa rece recomand locatitatea Thermes, dupa cum ii zice si numele, au bazin interior cu apa termala acolo (remember Sf.Constantin si Elena !) - e un sat stil Vama veche de acum 20 ani, plin de campinguri si hippioti. F. fain ! Parca ar merge o haiducie de 1 mai (desi mai frumos e vara) , cred ca e si mai scurt, daca au facut soseaua (acum 2 ani se lucre intens) si au dat drumul la granita Momchilgrad-Makaza-Komotini, ce stiti de asta?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

linia de ferry alexandropoloi samotraki este PRIVATA

de aceea si preturile

intr un fel e bine pentru ca insula nu este f populata

inceput de iunie si final de sept sunt perfecte

fiind foarte apropiata de continent temp nu difera mult de ce e pe la noi

 

daca vrei plaje pustii fara pizdi si muzica este PERFECTA

 

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai CRESTINE nu pleca la drum fara un BMW [ cisterna salvatoare ] in formatie esti totusi un tip simpatic si va trebui unul dintre noi sa venim dupa tine sa te aducem acasa , cum ar fi acest forum fara tine sau Dl Harea ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca s-a scumpit ferryul fata de acum 2 ani, cam multisor pt. o mobra, mai ales ca insula e mica, ai putini kilometri de facut. Iar acolo nu au de inchiriat decat scutere de 50 cmc :) la 15 euro pe zi, nu ca in Corfu si Creta unde ai XT 600 sau KLE 500 la 25 euro pe zi :10:.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

inseamna ca s-a scumpit ferryul fata de acum 2 ani, cam multisor pt. o mobra, mai ales ca insula e mica, ai putini kilometri de facut. Iar acolo nu au de inchiriat decat scutere de 50 cmc :) la 15 euro pe zi, nu ca in Corfu si Creta unde ai XT 600 sau KLE 500 la 25 euro pe zi :10:.

este o insula perfecta de scuter sau bicicleta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai CRESTINE nu pleca la drum fara un BMW [ cisterna salvatoare ] in formatie esti totusi un tip simpatic si va trebui unul dintre noi sa venim dupa tine sa te aducem acasa , cum ar fi acest forum fara tine sau Dl Harea ?

huo :)

era o gluma cu ianachim , sar'mana sefu cisternelor :)

 

ferry + 2 useri , dus intors e atata

 

post-5272-0-21056000-1397881413_thumb.jpgpost-5272-0-14520300-1397881477_thumb.jpgpost-5272-0-18366700-1397881533_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si pe acolo ploua frate ??????? vazui niste nori in pozele tale pe aici rupe ,poate luni sa scot si eu vacuta la pascut .

SARBATORI FERICITE PT . VOI CEI DE ACOLO !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...