Sari la conținut

Cutie Dnepr 5 Trepte!


Vizitator DARK-RIDER-82
 Share

Postări Recomandate

Vizitator DARK-RIDER-82

saluty tuturor! m-am interesat pe net de o cutie de dnepr modificata si am gasit un rusnac care face asa ceva! un timp n-am mai auzit de el , dar acum vad ca a reusit sa produca mai multe cutii de dnepr cu rapoarte modificate: si se potrivesc si la ural! aruncati o privire aici: www.motopan.com.ua mie mi-a spus ca e gata! vroiam mai demult , dar nu avea posibilitatea sa le faca atunci... DECI: daca e cineva interesat: nu va feriti , puteti sa-l intrebati chiar voi despre ceea ce face!

CIAO CIAO! :burnout:

 

WWW.MOTOPAN.COM.UA VLAD TURAYEV!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

MULTUMESC.

am trimis mail.sa vad ce pret imi cere.oricum, pare treaba buna.sa ai vit max de 185 kph cu nepra....

 

sa vedem....a zis orbul

 

suna misto dar cam greu de crezut :burnout: sa postezi si tu raspunsurile ca ma intereseaza si pe mine si niste preturi poate zice!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai nu prea este greu de crezut. io cred ca m-am dus pe la 130-135 kph maxim.

cred ca viteza aia este teoretica, ptr ca nepra nu este stabila.cu mici modificari, poate

poti sa o stapanesti la 180...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acele mici modificari ar fi,cred eu, o fatza completa de la un motor mdern(japo sau european) cu tot cu frane si telescoape spate tot cam asa,zic asta pt ca eu am facut modificarile respective pe cont propriu(ceva de genul "set minimal" descrise pe site-ul respectiv - adica schimbat raportul 4) si ce pot zice ca de pe la 130-140 in sus incepe sa faca urat de tot bicicleta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai atunci minimal set-ul de acolo-i pt tine,daca nu vrei sa-i dai bani rusului poti sa-l faci si tu daca stii vre-un strungar/frezor meserias(vezi sa nu maresti raportul ala 4 prea mult).

 

 

mar interesa si pe mine dar rusu ala zice ceva da preturi :wave: gandestete cu cat se reduce uzura motorului sa nu mentionam si temperatusa ca daca turatia e mai mica la 100 km/h racirea e mult mai buna

sa zica cineva un pret ca daca nu e piperat ma intereseaza :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu costa 300$. Atata e, daca vrei sa-l iei inaintea terminarii licitatiei. Peste exact trei zile si jumatate dai un click pe al doilea link si vei vedea la ce pret a fost vandut. Tipul vinde din Ukraina, insa pe ebay.com, si trimite oriunde in lume, astfel tu ar trebui sa supralicitezi pe alti doritori din parti mult mai bogate ale lumii.

Editat de Mikulaish
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai...sunt cutii modificate, care trebuie sa te chinui sa te apleci in mers ptr

a 5-a, sau cutii facute bine, si la care schimbi normal.la rusul din acest topic, am

inteles de la altii ca ar fi la picior, nu la mana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

m-ar bate gandu' dar cand imi amintesc ce am gasit in a mea...

prefer sa o las asa k am desfacut-o de o luna si tot n-am pus-o

la loc k am o gramada pe cap da k romanu las exact ce e mai important ...

oricum next project for my soul SIMSON AWO

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...