Sari la conținut

Maine 2 Dec Cine Iese


Postări Recomandate

Maine 2 decembrie am organizat eu si cu un prieten o iesire in jurul Bucurestiului. Valea Argesului si Neajlov.

Stim niste locuri aproximativ asemanatoare cu cele de la munte.

Plecarea va fi din Bucuresti pe la ora 11. Locul exact de plecare se stabileste de comun acord cu toti cei care vor sa participe.

Intoarcerea pe la 17, pentru ca se insereaza repede.

Traseul este pentru motociclete enduro usoare.

Dificultatea traseului este usoara spre medie. Nimic de speriat.

Cei ce doresc pot sa sune sau sa scrie aici pe forum.

Tel: 0722 38 66 70 Ionut Radulescu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e foarte misto traseul :D....am fost eu astazi insa pe valea neajluvului nu am mers prea mult.....m`am intors pe bucuresti-giurgiu dar nu pe sosea ci pe camp ;) ....acum imi caut un endurist de 125 care sa mearga cu mine maine pe undeva dar....nu gasesc :D daca auziti ceva id meu e body_smile sau tel 0724 929 167 distractie placuta maine.....pff ce`as veni si eu :yikes:....dar lasa k ma fac mare si`mi iau si eu o capra k sa ma pot tine dupa voi :blbl: :burnout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

locul de intalnire d-lor? io ma trezesc pe la 10 si vorbim atunci.

 

 

vezi k asa pateam si eu pana cand m`am enervat pe astia de la vulcanizari si mi`am facut pana singur...de atunci e ok :P :peace: :wave:

 

vrem poze :ok:

 

 

vrem poze :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

faina iesire, dar, dupa cum va spuneam, eu fac pene.... :peace: si am facut :) pe fata :) la albaiulia la rond totul ok, la muncii .... P A N A :wave:

 

 

Ai zis tu ca ai sa faci pana... :D :P :P

Cred ca totusi este si de la faptul ca pe fata cauciucul este foarte tocit.

 

vezi k asa pateam si eu pana cand m`am enervat pe astia de la vulcanizari si mi`am facut pana singur...de atunci e ok :D :ok: :)

 

vrem poze :)

vrem poze :D

 

 

Pozele maine sau luni mai sigur. Oricum sunt foarte putine. Timpul a fost foarte scurt pentru traseul facut ad-hoc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut baieti.

Tin sa va multumesc ca a-ti avut rabdare cu mine si ma-ti asteptat de fiecare data cand am ramas in urma. I-mi pare rau totusi ca nu am reusit sa stau pana la sfarsitul turei. Sper ca v-ati distrat bine.

Oricum traseul a fost de vis, iar porcusoru' meu a facut tot ce a putut el mai bine.''Parerea mea''.

Sper ca sezonul urmator o sa pot sa-mi iau si eu un motor mai usor si sa mai vin cu voi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa plimbare :ok: .

@ketemeu: cand vrei sa mergi la Buzau sa-mi zici, ca are taica un loc liber pe remorca :wave:.

asta numa' pana se face Ionutz bine, si BD-u nu-si mai uita telefonul acasa :peace:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumoasa plimbare :D .

@ketemeu: cand vrei sa mergi la Buzau sa-mi zici, ca are taica un loc liber pe remorca :ok:.

asta numa' pana se face Ionutz bine, si BD-u nu-si mai uita telefonul acasa :peace:

 

 

Gata sefu.

Mi-ar facea placere.

:wave:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...