Sari la conținut

Iese careva azi...acum


Postări Recomandate

Cum spune si titlul...iese careva azi...pe undeva...oriunde..poate pana la intrunirea de la Manesti, daca mai e cineva pe acolo.

Oricum ideea este ca am reusit sa imi eliberez o parte din zi, pana la 16:30.

Mai exista ceva intarziati, care nu au programat nimic pt aceasta duminica? Datorita jobului...sau altele.

Hai sa ne aerisim putin.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cum spune si titlul...iese careva azi...pe undeva...oriunde..poate pana la intrunirea de la Manesti, daca mai e cineva pe acolo.

Oricum ideea este ca am reusit sa imi eliberez o parte din zi, pana la 16:30.

Mai exista ceva intarziati, care nu au programat nimic pt aceasta duminica? Datorita jobului...sau altele.

Hai sa ne aerisim putin.

si pe mine ma intereseaza o tura scurta pe oriunde 0731377415

 

si pe mine ma intereseaza o tura scurta

0731377415

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Frumoasa ieseala, am fost 7 pana la urma. Cheia mica, pana la Fierbinti, unde, bineinteles, singurul restaurant recomandat, La Troita, era inchis. Ne-am intors pe Balotesti si ne-am oprit la Bikers.

Imi pare rau Mihai_M ca te-ai pierdut pe drum. La un moment dat ne-am oprit, am asteptat, apoi te-am sunat, nu ai raspuns(normal, erai pe moto), am facut si ceva drum inapoi, dupa tine, dar nu te-am gasit. Apoi am primit mesajul. Pe unde ai luat-o pana la urma?

Editat de middle_of_nowhere
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu mi-am dat seama ca se facuse tarziu(aveam ceva treaba), d-aia nu m-am mai oprit cu voi la Biker's. Data viitoare poate facem o Cheia "mare", totusi :D .

Pe Mihai trebuie sa-l bagam pe undeva la mijloc, sa nu se mai piarda :P .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca n am mai dat de voi am facut dreapta dupa Snagov am ajuns la autostrada am mers pina in Breaza unde m am intors (in fata se vedeau ceva nori), am mincat la paralela 45 si am revenit pe drumul vechi. Surprinzator nu a fost aglomeratie nici la intrare in Buc. :P dupa ce am plecat din benzinarie, in Otopeni, aveam 90 si distanta pina la ultimul se tot marea. Din principiul de siguranta, consum, plimbare - turele linistite pt mine sunt cu 80 in localitate si 120 afar +10/20 la depasiri :D cred ca trebuie sa renunt la touring si sa trec spre chopper :D.



Asa cum zicea unul dintre voi ..... am avut de a face cu urm faza; la iesirea dintr o localitate am lasat sa ma depaseasca un duster si m am tinut aproape de el la 120-130, putin mai incolo, echipaj, pe el l a oprit si eu am trecut (apropos 2 echipaje destul de active pe drumul vechi). Nu cred ca l a luat in localitate ca a stat in spatele meu doar daca sa luat de cativa km/ora in plus fata de 70 legali.



Bogdan, o sa te contactez pe skype, n am fost pe faza la discutia cu comunicatia pe BT si ma intereseaza si pe mine ceva bun, optim la un pret corect.

Iar data viitoare toata lumea sta in spate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...