Sari la conținut

Unde pot indrepta un cadru de bord?


Postări Recomandate

trebuie sa mergi cu motocicleta la mester, dat cadrul de bord jos, si prin multe incercari prin probarea carenei frontale , pina se ajunge la o forma optima. ai cautat pe ebay? stiu ca pt alte moedle gasesti cadru de bord cu 50-60$, China.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vine cam in 2 sapt din China. Am luat eu pentru un Suzuki GSXR750 pentru un amic, de pe ebay.

 

Asta e scula http://www.ebay.co.uk/itm/230835081394 , pretz 55 USD. Imi imaginez ca nu poate sa fie mult mai scump la tine. Nu cred ca merita tzigania cu indreptatul, o sa te pomenesti mai mult ca sigur cu niste lufturi marfa de tot la carene. Nici la chinezarie n-o sa iasa lufturile ca la ala original, dar o sa fie cat de cat...

Editat de ionradoi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cadrul de bord pentru F2 & F3 e mult mai complex și nu se găsește „la chinezi”.

Caută din dezmembrări, dar asigură-te că e identic cu modelul tău (cel de F2 e diferit puțin față de cel de pe F3).

 

P.S.

Nu-ți bate capul cu îndreptat & alte țigănii...

Editat de high_voltage_tm
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cumparat zilele trecute unul de la dezmembrari,dar si acesta este stramb(foarte putin),din cauza aceasta cautam pe cineva care se pricepe la indreptat.Nu cred ca am sanse sa gasesc unul in perfecta stare in momentul acesta in tara,am sunat la diverse persoane care se ocupa cu dezmembrari si aceste cadre se vand printre primele piese..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e prima piesa care se crapa la impact. nasol cu modelele pt care nu exista solutii aftermarket, mi-am dat seama cind aveam motorete mai vechi si costa imens intretinerea lor.de cazut, se cade cu toate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...