Sari la conținut

SEAWOLVES BIKE FEST V Buzau 2014 (1-3 aug)


Rudi
 Share

Postări Recomandate

Eu am venit special pt Cargo 200 km...cat de motociclist sunt dupa 20 de ani de motoretism si multe motorete.nu cred ca are rost sa vorbim aici.Nu avea rost sa campez deoarece nu ramaneam decat vineri seara.Deci plateam 100 ron 2 persoane.Intr-un tarziu a aparut insotit si rupt,dar rupt de beat solistul de la Cargo care ne-a incantat cu un playback "senzational".Parada cu 40-50 de motorete a fost cea mai slaba vazuta de mine vreodata.Locatia si efortul organizatorilor de apreciat.Atat...lipsa de comunicare creeaza astfel de situatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni buni, Cargo e o trupa ce traieste doar cu numele si eventual prin ,,manele de doi bani'' care sa incante pseudo rockerul mobrist care s-a apucat si el de un an sa asculte Guns'n Roses o data cu obtinerea permisului... Erau insa altii care meritau vazuti din lineup-ul ala. Cargo DPDV musical au murit de cand era bunica domnisoara si lupul catel.

 

On topic, anul asta am zis pass la Buzau. Personal nu agreez sub deloc piscina aia la care au acces toti locuitorii. Am fost anul trecut si mi-a ajuns. E de apreciat efortul depus totusi.

 

La faza cu preturile, cred ca exista o explicatie rationala.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...