Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Pana una alta eu daca vreau sa fac ceva fac, chiar daca e bine sau rau, tu nu ai cum asa incat nus la ce vb.

 

Se numeste putere de decizie.

 

Plus de asta vb de niste domenii la care tu nu ai sa ai vreodata acces, pt ca esti limitat.

Editat de Corin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hhahahhaha....gata ,chiar ,ma opresc ,dar ma bucur ca un tzanc are putere(de decizie :bow: ) sa vanda o casa desi altcineva decide :bow: :bow:

Ps:chiar ma opresc

Sa intelg ca esti vreun neam cu mine si stii mai multe ca mine?

Ma rog, niciodata nu ai sa intelegi ca vb fara sa stii ce zici, mai putin date tehnice.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt si nici nu imi doresc sa fiu vreodata ,dar cand ai vandut casa au trebuit 2 semnaturi :si a ta si a lui maica-ta...E LEGE!!!...putina gandire ,nu strica la nimeni

 

 

Ps:am spus ca nu iti mai raspund ,dar vad ca nu ai nici cele mai elementare notiuni de cum vinzi o casa :bow:

 

Pps:chiar NU doresc sa iti mai raspund

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu sunt si nici nu imi doresc sa fiu vreodata ,dar cand ai vandut casa au trebuit 2 semnaturi :si a ta si a lui maica-ta...E LEGE!!!...putina gandire ,nu strica la nimeni

Ps:am spus ca nu iti mai raspund ,dar vad ca nu ai nici cele mai elementare notiuni de cum vinzi o casa :bow:

 

Pps:chiar NU doresc sa iti mai raspund

 

Asa este dar 50% la suta e clar ca pot sa fac ce vreau cu ei, corect?

Si iti zic eu ca nu iti imaginezi cam ce suma e.

Si casa din cart rezidential eu nu zic ca e o afacere proasta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa fiu albastru daca aveti vreunu ceva in cap...pt varstele voastre(a fpst in spirit de gluma dar nu numai)injurati-va la tel da-ti-va foc la case...sunt adeptul violentei si agresiunii dar totusi bilute sa umpleti atatea pagini ale unui topic destinat publicului larg e CEA MAI MARE ABERATIE CARE AM PUTUT SA O INTALNESC. La un moment dat mai degenerase o discutie in asha ceva(nu vreau sa dau nume...eu cu Radu), dar totusi a voastra a atins culmi astronomice..... :bow:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Radule ai inebunit? :lol: pai ce sa faci tu cu mopedul ala?? :P zi-mi cati km sa iti dau avans si ne facem pe 200 de metri! :finger: :banana: :D

ce sa faci tu cu babaciunea aia in fata mea. ori lai segmentat sau tot 40000 de km are? la ce planuri am eu cu rannerul cred ca o sa ma dau si cu opelul tau lejer. mos craciun vine cu piese de la malossi anu asta la mine asa ca :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

da uite ma ca nu a amutit toata lumea(oare de ce?) mai e dragos pe aici ma muhahahaha :crack:

 

vai ce mult te-ai aplecat(tare poza cine a facut-o?)sunt sigur ca multi te invidiaza pt aplecarea asta :crack: :crack:

Editat de banu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...