Sari la conținut

Poze!...sa Puna Toti Din Buzau!


levese68
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 454
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Sa o stapanesti sanatos alecs!

 

@radu-eu am inteles ca mz-ul de un sfert de litru ,ar fi mult mai rafinat si chiar la fel de nervos ca jawa de 350

mz ala nou e belea cred si eu. eu ii ziceam de una mai veche :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la vanatoare cu Tiriac :cheers:

sa omori animale mi se pare o prostie. mai bine zi ca era o plimbare si atata tot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 17.30 am bagat motoreta in garaj!m-am dat cam trei ore prin orash...nici un pasionat,adevarat, nu am observat! :eek: ...ce se intampla mai baietei?...o sa ajung sa ma dau cu pustii cu scuterele?...astia-s mai activi!!!! :cheers:

Editat de levese68
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 17.30 am bagat motoreta in garaj!m-am dat cam trei ore prin orash...nici un pasionat,adevarat, nu am observat! :D ...ce se intampla mai baietei?...o sa ajung sa ma dau cu pustii cu scuterele?...astia-s mai activi!!!! :eek:

 

Saptamana viitoare imi vine costumu,atunci nu o sa mai aveti loc de mine pe str,poate ne intalnim atunci si ne dam cu moto! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saptamana viitoare imi vine costumu,atunci nu o sa mai aveti loc de mine pe str,poate ne intalnim atunci si ne dam cu moto! :eek:

 

 

frate ce tot o dai cu costumu intruna?! nu tre sa ai costum neaparat costum ca sa te dai cu motoru :D

 

la ora 17.30 am bagat motoreta in garaj!m-am dat cam trei ore prin orash...nici un pasionat,adevarat, nu am observat! :moto: ...ce se intampla mai baietei?...o sa ajung sa ma dau cu pustii cu scuterele?...astia-s mai activi!!!! :angry:

 

eu nu eram acasa lvs (e nu erau terasele deschise ma ,stii tu! :cheers: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 17.30 am bagat motoreta in garaj!m-am dat cam trei ore prin orash...nici un pasionat,adevarat, nu am observat! :angry: ...ce se intampla mai baietei?...o sa ajung sa ma dau cu pustii cu scuterele?...astia-s mai activi!!!! :D

Io am parasit Buzaul pe data de 2...

In Cluj e un cancer de mori!Ma uit la poza cu motocicleta mea si plang... :cheers:

Abia astept sa ajung la ea!(18.02-cel tarziu) :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate ce tot o dai cu costumu intruna?! nu tre sa ai costum neaparat costum ca sa te dai cu motoru :angry:

eu nu eram acasa lvs (e nu erau terasele deschise ma ,stii tu! :cheers: )

Lasa omu in pace nicule, daca vrea sa fie imbracat corespunzator cand iese cu motoru ce-ai cu el :D .

eu nu sunt la bz ca sunt in sesiune d-aia n-am iesit :eek:

 

PS: nici in decembrie cand am fost la brasov nu erau terasele deschise :moto:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lasa omu in pace nicule, daca vrea sa fie imbracat corespunzator cand iese cu motoru ce-ai cu el :eek: .

eu nu sunt la bz ca sunt in sesiune d-aia n-am iesit :cheers:

 

PS: nici in decembrie cand am fost la brasov nu erau terasele deschise :D

nu am nimic cu omu chiar e foarte bine dar sa nu ne mai zica intruna ca ne-a zapacit la cap.

 

banuiam ca esti in sesiune si eu la fel(si stii ca nu dau in tine cand zic cate o chestie mai rautacioasa,esti prietenul meu)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la ora 17.30 am bagat motoreta in garaj!m-am dat cam trei ore prin orash...nici un pasionat,adevarat, nu am observat! :eek: ...ce se intampla mai baietei?...o sa ajung sa ma dau cu pustii cu scuterele?...astia-s mai activi!!!! :cheers:

Puteai sa dai si tu un telefon,un semn ceva...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lui radu!...tu nu vezi ce suparat e ca vaneaza lumea "pasarici"?? :eek: ...e suparat ca nu l-au luat si pe el :cheers:

eu am pasarica acasa si o cheama terminator, ca de cand o impusc nu a murit pana acum :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah repetentuleeeeeeee ,aici era vorba de vanatoare....offf... :cheers:

:D da ce ti-e greu sa intelegi ma k fiecare vaneaza ceea ce vrea el...unii vaneaza tancuri de bani, altii pasari(animale zburatoare), altii "pasarici"(nu sunt animale...in toate cazurile :angry: )....acum intelegi? :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu am nimic cu omu chiar e foarte bine dar sa nu ne mai zica intruna ca ne-a zapacit la cap.

 

banuiam ca esti in sesiune si eu la fel(si stii ca nu dau in tine cand zic cate o chestie mai rautacioasa,esti prietenul meu)

da nici eu nu zic nimic rautacios nicu, doar ca am vazut ca era cam amortit forumu si am zis sa incing spiretele :eek: . stai linistit, cum am mai si sustin in continuare, nu port pica absolut nimanui :D :angry: :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:D da ce ti-e greu sa intelegi ma k fiecare vaneaza ceea ce vrea el...unii vaneaza tancuri de bani, altii pasari(animale zburatoare), altii "pasarici"(nu sunt animale...in toate cazurile :moto: )....acum intelegi? :cheers:

Ideea era ca radu e invidios pe altii care vaneaza "pasarici" :eek: :angry:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mah repetentuleeeeeeee ,aici era vorba de vanatoare....offf... :cheers:

fi mai atent la intelesuri ascunse. vezi la ce zice levese si o sa-ti dai seama :eek:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da nici eu nu zic nimic rautacios nicu, doar ca am vazut ca era cam amortit forumu si am zis sa incing spiretele :eek: . stai linistit, cum am mai si sustin in continuare, nu port pica absolut nimanui :D :angry: :cheers:

 

 

nu stiu cum puteam sa-l incingi atat timp cat i-ai luat apararea (deci lucrurile ar fi trebuit sa ia efect invers si sa se linisteasca nu sa se incinga)

 

si cand sapui ca nu porti pica ma duce ci gandul ca cineva ti-a facut ceva dar ai trecut mai departe,deci ti-a facut cineva ceva? :moto: (intrebarea e la modul cel mai serios)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...