Sari la conținut

Accident Bistrita


littlekriminal
 Share

Postări Recomandate

Acum 5 minute la stirile porctv,parea un 636 cu far rotund,motocicleta avea numere rosii,omu' vreo 31 de ani.A pierdut cobtrolul si el a intrat intr-un stalp si a murit pe loc.

» Post actualizat in 22 Jul 2014 06:13

Postasem de pe telefon, se pare nu reusesc sa gasesc pe site-ul porctv, am gasit doar asta:

http://bistrita.citynews.ro/eveniment/bn-un-motociclist-si-pierdut-viata-intr-un-accident-rutier-1267345

» Post actualizat in 22 Jul 2014 06:15

In filmare se vedea o casca Arai, parca era sarita de pe cap, iti dadea impresia ca nu a fost legata.

Motocicleta s-a dus pe asfalt, doar el a zburat peste un parapet din metal(sau pe sub?).

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am cautat pe net mai devreme, pare sa fie cineva "Nicu"

 

(22/07/2014 09:33:27)
[ baiatbun ]
L-am cunoacut pe Nicu, un baiat bun...pacat de pasiunea asta uneori fatala! Dumnezeu sa te odihneasca in pace!! :(
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uneori oamenii si-o fac cu mana lor.

ai dreptate ...numai ca 90 % din motociclistii romani nu ajung pensia din cauza drumurilor proaste , teribilismului , inconstientilor din trafic...pacat un spart frumos care te baga mai repede sau mai tarziu in pamant, asta e tristul adevar

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu informatii (sursa: prieteni din Beclean de unde e si motociclistul), el avea viteza mare, era incepator, avea motocicleta de 2 saptamani si s-ar fii intalnit cu un caine pe drum si de-aici cele intamplate - acuma nu mai sti ce si cum sa crezi, oricum poze cu el nu pot pune e desfigurat dupa saltul peste parapet. In rest am inteles ca era un om de nota 10 cum "rar mai gasesti". Asta e ... RIP si va recomand sa recititi un articol http://calatoriifestinalente.wordpress.com/2012/05/23/am-devenit-motociclist-oare-cat-mai-am-de-trait/

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...