Sari la conținut

duminica, valea doftanei, o cascavea ceva ? 7 septembrie


foxbat
 Share

Postări Recomandate

Multam ianachime

@ vik - bre, nu veni, vezi ca ianachim zice ca nu e drum de GSA-uri, doar de motociclete :)

@ suz- dap, dupa ora aia ma gandeam si eu ca dimineata de duminica e data Sefului :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Spectacol de lumini/lasere mai spectaculos ca la editia de anul trecut nici c-am mai vazut, nici macar la cel din piata Constitutiei de Revelion.

 

Merita deplasarea fara doar si poate.

 

Eu voi pleca maine dimineata, cu bicicleta (ca si anul trecut), urcat in muntii Baiului, coborat, apoi o bine meritata odihna insotita de voie buna si de-ale gurii, pastrama, bulz, o tarie si cateva dansuri cu localnicele, femei cu sani fermi si carnea tare..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Alo! Foxul! Receptie!!!

Ploiesti-Plopeni-Alunis-Brebu-Campina-Sotriile-Valea Doftanei?

Sau: Ploiesti-Cocarastii Mislii-Valcanesti-Telega-Campina-Plaiul Campinei-Sotriile-Valea Doftanei?

Mers de croaziera ;)

P.S. Mai devreme nu poti? Ca m-a razbit foamea. Pe Doru si compania vad ca i-a speriat vremea de afara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Teapa mare la cascavea , pastrama sau potroaca de oaie o saratura de nota 10 , cioroi burtosi la greu , toalete de nici mustele nu aveau curajul sa intre in rest ,,,,,,, nebun sa fi sa mai calci pe acolo ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,cfou.gif .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pastrama o fo' buna, cel putin de la taraba de unde am luat eu. Luat cu aceeasi ocazie bulz, foarte bun, revenit pentru a doua portie, ehh, de data asta a fost oribil, desi a fost luat tot de la ei.

 

Cat despre cioroi cum ii numesti, la cate festivaluri ai fost fara sa fie si ei pe acolo? Crezi ca burta aia se mentine cu salata?

 

Exceptand cateva "detalii" care poate ar fi facut experienta sa fie mai placuta, nu regret ca am participat.

 

 

Ps. In alta ordine de idei, pedaland dinspre Campina spre Valea Doftanei, aud din cand in cand grupuri de colegi motociclisti venind din spate. Salut cu piciorul dar nu raspunde nimeni, deh, ce inseamna sa fi mic pe bicicleta, nu te mai baga nimeni in seama.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...