Sari la conținut

Accident Kiseleff (Bucuresti) - 15.oct 22:30


maverick08
 Share

Postări Recomandate

Auzi la ala, nu cunoaste orasul de aia a gresit. Pai fututz mrzii-n gura semnele de circulatie sunt la fel in toata tara, nu mai zic ca si in europa sau in lume dar ala sigur nu a trecut de granite.

Editat de xsebi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Jagi, aveam 60-65 kmh. L-am văzut pe tip ca intră pe prima bandă cu botul, am încetinit și m-am repliat pe banda a doua, el a încetinit, a oprit, moment în care m-am tras lângă bordura sa trec de el, în acel moment a accelerat și a tăiat și banda mea. Nu ma avut ce să fac într-un metru. Nu sunt începător, pur și simplu nu a fost timp.

Doctorii ce zic? Operatie? Recomandarea e sa nu faci operatie, recuperarea e infinit mai rapida. Mie mi-au spus 2 din 3 medici de la Urgenta ca trebuie operat, al 3-lea a fost 50-50%. Am ales varianta sa nu ma operez, si a fost cea mai buna.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Doctorii ce zic? Operatie? Recomandarea e sa nu faci operatie, recuperarea e infinit mai rapida. Mie mi-au spus 2 din 3 medici de la Urgenta ca trebuie operat, al 3-lea a fost 50-50%. Am ales varianta sa nu ma operez, si a fost cea mai buna.

Deocamdată am un bandaj, să văd mâine căci fac din nou raze. Ruptura este la gât și încă o fisură la umăr pe aceeași Clavicula. Și eu optez fără operație.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deocamdată am un bandaj, să văd mâine căci fac din nou raze. Ruptura este la gât și încă o fisură la umăr pe aceeași Clavicula. Și eu optez fără operație.

 

Recuperare usoara!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...