Sari la conținut

Honda cbr 1000 vs kawasaki zx10r?


Herrmann
 Share

Postări Recomandate

Ia-ti un S1000RR, pina la urma tot la el o sa ajungi. Faci un credit daca nu ai suma, restul e doar misto sa treaca timpul.

 

PS: Ramona chiar are dreptate, are ea un aer de mistocareala, dar le zice bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 69
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

De ce nu mergi pe ambele?

 

Cel mai bun sfat.

 

Tu ai putea merge pe amândouă?

 

..pe care tu ai ales sa-l iei la misto!

 

Mai bine zi cine esti,ce vant te aduce pe aici, esti clona cu chef de distractie sau nu, ce motorete ai mai avut , experienta, etc.

 

Cum zicea in Filantropica, "Mana intinsa care nu spune o poveste nu primeste pomana!".

 

Sa auzim o poveste frumoasa, apoi mai vedem! :D

 

Inca un sfat bun!

 

Daca mai vrei sfaturi bune, pentru ca exista oameni aici care stiu sa dea si sfaturi bune, ia si povesteste ce experienta ai si la ce vrei sa folosesti acea motocicleta, pentru ca exista posibilitatea ca baietii sa-ti recomande totusi un CBR de 125.

Eu personal te-as ruga sa-ti completezi si profilul, ca sa stim si noi mai bine cu cine stam de vorba.

:peace:

Editat de adidas
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"Voi ASTIA cu Chef de glume ma intreb daca Erati pregatiti Cand-v ati cumparat ss Primul de 1000 ... Erati toti pe serpentina cu gazul deschis la Massima,"



iti pot jura cu mina pe inima :) ca prima data cand m-am dat cu vf-ul am fost pe serpentine , la nunta lu Mielu :) si nevasta pasager :)) ..ase ca ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa toate comentariile rele care le-am citit aici la adresa zx10r, ca wheelie, ca voblaj, fix zx10 mi-as cumpara.

Pentru ca outlaw si pentru ca n-as avea bani de R1 07-08 ceea ce defapt urmaresc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa toate comentariile rele care le-am citit aici la adresa zx10r, ca wheelie, ca voblaj, fix zx10 mi-as cumpara.

Pentru ca outlaw si pentru ca n-as avea bani de R1 07-08 ceea ce defapt urmaresc.

Iti fac un credit doar cu buletinul? Ptr cel din semnatura mea...

 

Ptr initiator, scz dar nu m-am putut abtine...:))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Lasa asta...tot nu m-ai lamurit cu realizarea ta de a merge pe serpentine :crack:

Sau erai in costum de ginere si iti creea un discomfort in a pune genunchiul pe asfalt ?! Lauda-m-as :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Darco..cred ca aspiri la pozitia de moderator. Prea tare in gura...prea ca la tara.. te certi cu toata lumea in ultima perioada observ. Ba serpentine , ba ca schimbi antigelu la 2000 km etc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

Nu domne, nu aspir nicaieri, doamne fereste :). faza cu antigelul e personala, nu inteleg dece pe unii ii deranjeaza :)) . iar la faza cu certatul, cam ai dreptate..

In realitate nu-s deloc certaret, dar pe forum se agata unii aiurea. te salut

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt 2 motorete care au diferente mici intre ele. Aceeasi clasa aceeasi capacitate...cam aceeasi tehnologie...n-am avut nici 1000rr nici zx10 ...dar din auzite rr.u e o basina si zx10 are ceva probleme mai multe.. (fisuri in cadru, ambreiaje si ce mai vb lumea "prin sat")

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...