Sari la conținut

Stickere in Bucuresti


Ativix
 Share

Postări Recomandate

Musai in Bucuresti .

 

@Skr , Fie stickere cu foaie de transfer , ce trebuiesc incalzite ca sa se imprime , fie unele simple pe care le lipesti pur si simplu dar care sa reziste la intemperii .

 

Am atasat si o poza cu un exemplu .

 

Tot ce am reusit eu , a fost sa printez pe o foaie A4 , care are adeziv pe spate. Insa la prima ploaie/spalare cred ca se duc imediat.

post-19487-0-08764200-1426239649_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti trebuie autocolant laminat,folia de transfer se foloseste doar pentru a transfera colantul de pe hirtia cerata pe suprafata pe care vrei sa il pui,fiind laminata rezista la interperii,nu trebuie incalzit daca sunt doar stickere,doar la masini se incalzeste,acolo unde sunt muchii sau diferite curburi,lasa-mi un mesaj privat cu ce anume vrei exact si poate reusesc sa-ti fac la mine,lucrez in domeniu,nu promit nimic pentru ca aveam foarte mult de munca dar incerc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti trebuie autocolant laminat,folia de transfer se foloseste doar pentru a transfera colantul de pe hirtia cerata pe suprafata pe care vrei sa il pui,fiind laminata rezista la interperii,nu trebuie incalzit daca sunt doar stickere,doar la masini se incalzeste,acolo unde sunt muchii sau diferite curburi,lasa-mi un mesaj privat cu ce anume vrei exact si poate reusesc sa-ti fac la mine,lucrez in domeniu,nu promit nimic pentru ca aveam foarte mult de munca dar incerc.

 

crezi ca imi poti face si mie rost ( contra cost ) de autocolant transparent ... cam 3 coli A3 ? Am la munca o imprimanta tare ( Mimaki ) care printeaza pe orice suprafata si ma gandeam sa printez pe acest autocolant. Ms !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...