Sari la conținut

ma poate ajuta cineva sa schimb un cablu ambreiaj?


Postări Recomandate

salutare tuturor. Tocmai mi s a rupt cablul de ambreiaj la o suzuki gsxr 600 k1. Astept azi sau maine sa ajunga prin curier noul cablu dar problema este ca am ramas cu ea prin buc, nu ma pricep sa il schimb si nici nu am cu ce. Ma poate ajuta cineva sa l schimb la fata locului? Sau alta idee? Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bafta in continuare,nu ma asteptam sa trebuiasca desfacute atatea suruburi,la kawasaki zx9r nu ai nevoie de absolut nici o cheie sa schimbi cablul,,bine la husqvarna te610 sa schimbi cablul de acceleratie trebuie sa desfaci jumatate de mobra:).

Sa nu mai ai parte de incidente neplacute.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce pacat ca am vazut tarziu anuntul....Uite , ma pregateam sa deschid un grup de sprijin pe facebuk , in vederea inlociurii cablului de ambreiaj!

Poate data viitoare cand trebuie schimbat selepul de la roata....

 

frematam de nerabdare cu degetele pe ifonuri

salutare tuturor. Tocmai mi s a rupt cablul de ambreiaj la o suzuki gsxr 600 k1. Astept azi sau maine sa ajunga prin curier noul cablu dar problema este ca am ramas cu ea prin buc, nu ma pricep sa il schimb si nici nu am cu ce. Ma poate ajuta cineva sa l schimb la fata locului? Sau alta idee? Multumesc

Editat de ubord
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...