Sari la conținut

Bucuresti, 5.05.2015, Zona Dristor


foxxbiker
 Share

Postări Recomandate

Pe alee dupa bloc ! Motorul ciufulit urat . Macar baietu' sa fie bine! I-o fi intrat turismul in fata virand sa intre in parcare ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe alee dupa bloc ! Motorul ciufulit urat . Macar baietu' sa fie bine! I-o fi intrat turismul in fata virand sa intre in parcare ?

As paria ca soferul a dat cu spatele incercand sa iasa din parcare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai sunt oamenii relaxati ca e traficul lejer... si atunci se intampla sa treci pe acolo si tu :) E clasica, 2 vehicule pe drum si cioca-boca. De cate ori nu era sa o fur si eu asa... indiferent ca eram cu troaca cu 2 sau cu aia cu 4...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pfff...pana si in spatele blocului...trist

Si in spatele blocului se schimba in 13000 ! Se aude bine si e de efect, mucoasele de 15-16 ani cad pe spate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa nu fim rai sa dam cu cataroiu ....eu cred ca ala cu turismul a facut o manevra nasoala , iar daca baietu cu motoru avea 40-50 ...uite ce varza a iesit . Sunt idioti care intra /ies din parcare fara sa se asigure si o fac si nervos , sa arate la lume ce jmecher este.

Oricum ...motorul e pus pe bigudiuri , sper ca baietu sa fie Ok ....ceva julituri si gata , fara oase trosnite !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Megabos un R1 in 13 mii are pe undeva pe la vreo 110-120 pe ora. N-apuci sa mai schimbi la viteza aia.

Nu stiu la cat ajunge un r1 in treapta 1, dar daca îmi iau verific

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...