Sari la conținut

Bucuresti, 16.05.2015, Stirbei Voda cu Calea Plevnei


un_aiurit
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

De treaba baiatul ca a declarat ca te-a atins. Contact intre tine si el nu a fost, strada era libera si, daca nu te fixai pe el (point fixation), puteai evita foarte usor prin dreapta.

Multa atentie pe viitor si bafta cu motorul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca mai scrieti mult pe forumuri despre modul in care se fac intelegeri sa nu va minunati ca intrati in belele cu asiguratorii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta cu evitatul e buna cand nu esti pe motor,dar cand pur si simplu trage stanga de volan tu tragi dreapta din instinct,am simtit cum s-a blocat roata fata si s-a dus tarash,dar era prea tarziu cand am dat drumul la frana,cert este ca l-am evitat la milimetru,dar el avea pe bara o mica zgarietura,si inclin sa cred ca m-a atins.Acum asta este,sper sa invete si el sa fie mai atent si eu sa dozez mai bine frana

» Post actualizat in 19 May 2015 11:18

Dar nu a fost nici o intelegere,baiatul a recunoscut ca e vina lui,si asa a fost,faza e ca pe masina nu erau multe semne si astia de la asigurari mai fac figuri.A fost un accident,mai era pe forum un baiat care a cazut ca i-a taiat ofemeie calea,si nu se atinsese cu masina.Multi nu stiu cum e sa vina unu din stanga si sa se opreasca la milimetru de tine,poate era ma bine sa nu il evit si sa intru direct in el,si poate asa zburam peste capota oricum un pic de semn era pe masina de la contact,nu vazusemasina pana ieri si el nu m-a vazut fiindca se uita pe telefon.Asta este tot,sper sa imi fac mobra si asta este e bone ca sunt cat de cat intrrg, restul e can can.Stima

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...