Sari la conținut

SNAGOV ....06.06.2015


ianachim
 Share

Postări Recomandate

Am vazut niste masini pe acolo...vreo trei motociclete si clienti la carciuma...Snagov complex orele 18 -19...

deci tu ai zgariat cu cheia pe motoare 2ROTI FOREVER'??????

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu am obiceiul... Am fost la o sesiune foto in padure...si pe marginea lacului. Erau unii pe acolo la ,bere si cafea'...dar nu i-am bagat in seama...aveam matul plin si nu mi-a permis timpul.

Vad ca e criza mare...daca lumea a ajuns sa se invarta pe la Snagov...

Editat de fast_arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde a ajuns tara asta? Ianachim sa posteze o plimbare pana la Snagov! We are doomed! :crack:

urmatoarea va fi MAXIM pana la ARC....

 

caldura mare monser...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E criza fratilor, e criza, azi mi-am permis doar o Moara Vlasiei...Ianachim inseamna ca a fost la Snagov sat ? Nu am mai fost demult pe acolo. Mai sunt casutele alea pe lac ? E drumul bun pana acolo ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am fo

E criza fratilor, e criza, azi mi-am permis doar o Moara Vlasiei...Ianachim inseamna ca a fost la Snagov sat ? Nu am mai fost demult pe acolo. Mai sunt casutele alea pe lac ? E drumul bun pana acolo ?

la moara vlasiei si la dolce vita pe acolo merg prin padure......

si mai merg pana in spatele palatului snagov

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu cunosc bine padurea Snagov, mai sunt multe locuri de descoperit acolo, poate intr-o zi... palatul, etc. Eu mai merg prin padure, din drumul catre Snagov complex fac dreapta si ajung in Moara Vlasiei, Dascalu, Stefanesti, centura, Berceni pe langa IMGB. Un traseu placut, mers lejer aproape de Bucuresti, de criza...si de evadat de la tastatura. Ieri am fost din nou plecand din Berceni catre Moara Vlasiei la Franco Fermon mesterul in piele...cu niste treburi... Puteam sa merg la intors prin Snagov, DN1 dar...timp si bani... caci si alte placeri costa, mai ales pielea de calitate si un mester bun ca Franco Fermon.

Duminica asta era sa iasa naspa rau....ne-am jucat un pic cu aparatul... si uite ce a iesit !

post-19651-0-81862900-1433737961_thumb.jpg

Editat de fast_arrow
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...