Jump to content

Enduristi de București

Recommended Posts

Salutare. Sunt mai nou pe aici. Pe ciclism.ro exista un topic lipicios al ieșirilor celor din București. O fi si pe aici unul? Ma gândesc sa ies din hibernare si nu am cu cine. Am tot ce-mi trebuie, mai puțină îndemânare si prieteni.

Nu. Ma refer la o tura de enduro

:)) mai nou din 2003 ...

:) In sensul ca nu am mai activat p-aci, e lume noua si nici n-am mai iesit de ceva timp si as vrea sa indrept lucrurile.

@andrei belcic: imi aduc aminte de topicul ala. pe atunci ieseam si eu :)) vad ca are doar 4 pagini in 4 ani. super. ma intorc la bicla

sau la caiac ... pe Golovita ...

tu stii niste chestii intamplate in cerc restrans :)) . da, dar cu alte caiace ca nu vreau sa ma inec

Am pus topicul aici la Hard Enduro pentru ca nu vreau sa ies cu mobra pe langa Bucuresti (coclau), ci la munte chiar daca mi-am mai pierdut intre-timp din indemanare.

Am pus topicul aici la Hard Enduro pentru ca nu vreau sa ies cu mobra pe langa Bucuresti (coclau), ci la munte chiar daca mi-am mai pierdut intre-timp din indemanare.

Se face şi aia, ia legătura.

• 3 weeks later...

Salutare. Sunt mai nou pe aici. Pe ciclism.ro exista un topic lipicios al ieșirilor celor din București. O fi si pe aici unul? Ma gândesc sa ies din hibernare si nu am cu cine. Am tot ce-mi trebuie, mai puțină îndemânare si prieteni.

mai poti, boshorogule? mai softeanu vrei?

• 4 weeks later...

'neata.

Nou pe aici, si ca si initiatorul topicului, am de toate mai putin anturaj (si hidration pack). Voiam sa fac un grup de facebook unde sa ne adunam astia de prin sud cand mergem la munte.

De exemplu weekendul asta as merge prin muntii Baiului, daca nu merg la mare cu fata. Cum probabil stiti, usurel rau pe acolo, sa nu ne ia cu caldura. Mai am un loc pe platforma mea (inchiriata) sau ma combin la platforma altcuiva daca merg altii si mai e loc.

Ma gandeam sa fac grupul de facebook si sa mai invitam pe unii-altii care poate nu stau pe forum. Interesati?

Ma intereseaza, cam care e planul? Cand, cati, cat timp?

» Post actualizat in 02 Aug 2015 16:29

Hai c-a iesit bine.

» Post actualizat in 02 Aug 2015 16:30

Hmm, linkuri de aceeasi culoare ca textul... Eniuei, ^^^ e link

» Post actualizat in 02 Aug 2015 16:37

Se pare ca Dropbox aplica filtre aiurea pe poze :/

Alt link -> aici.

• 1 month later...

mai poti, boshorogule? mai softeanu vrei?

Sper sa mai pot, cu ceva softeanu. Dupa 2-3 ani in care am iesit doar o data pe an....dar putem incerca cu bicla la hard daca vrei:p