Sari la conținut

Mecanic Timisoara


ovidiu22
 Share

Postări Recomandate

Salut,

caut un mecanic sau un baiat priceput cat de cat la motoare sa vada un KTM lc4 supermoto si sa se uite in mare la el,daca bate ceva ,daca se aude ceva ciudat, sa nu bat drum degeaba din cluj pana acolo.

 

http://bikeshop.ro/handler.php?tip=am&act=view&src=db&ID=600756&selpic=3&zoom=1#foto

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut

Eu am vazut recent aceasta motocicleta, pare in regula, motorul functiona bine, nu scotea sunete ciudate sau fum.....nu era pregatita de vanzare in sensul ca nu era cosmetizata,spalata,aranjata, aripa din fata era crapata pe lungime si alte defecte minore estetice.....baiatul o foloseste aproape zilnic si o vinde din cauza ca vrea sa isi cumpere un naked din cate spunea el.

Te salut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Una identica am vazut-o la un sevice,cred ca are ceva bube, nu imi dau seama ce nr de inmatriculare are in poza, nu se vede mai nimic.

 

Motocicletele mai ajung in service si pentru intretinere, nu numai pentru bube. Stiu motorul, stiu si proprietarul, motocicleta e in mintiile ei, poti veni sa o vezi, nu o sa faci drumul degeaba.

Editat de DanShef13
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La cat de panicat esti, eu zic sa nu-ti iei KTM. Nu e pentru oameni panicosi, e pentru huligani. Asta ti-o zic ca si proprietar(in gluma). E un motor ok daca ii faci intretinerea ca la carte.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Motocicletele mai ajung in service si pentru intretinere, nu numai pentru bube. Stiu motorul, stiu si proprietarul, motocicleta e in mintiile ei, poti veni sa o vezi, nu o sa faci drumul degeaba.

Asta ce am vazut-0 e de ceva timp acolo, desigur banuiesc ca nu este aceeasi mobra daca spui ca il stii pe proprietar.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ce am vazut-0 e de ceva timp acolo, desigur banuiesc ca nu este aceeasi mobra daca spui ca il stii pe proprietar.

 

Mobra pusa la vanzare aici a fost la noi la service pentru o curatare la carburator, ceva cablaraie, nu mai stiu exact ce. Dar motorul era in mintiile lui. Cum a zs si colegul de mai sus, nu e o motocicleta de sta, Alex merge zilnic cu ea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...