Sari la conținut

companie autostrada soarelui sambata-duminica ?


Postări Recomandate

Salutare,

 

E cineva care merge spre mare in acest weekend?

 

Eu as pleca sambata dim la ora 8(4iulie) spre vama din Bucuresti. Sunt singur si mi-ar face placere ceva companie sa nu ma duc singur de nebun sa fac o ora pana la mare sa nu ma bucur deloc de drum si sa ma intorc duminica la seara tot la ora 8. Cel putin asta e planul meu, dar mi-l pot ajusta si in fucntie de alt grup sau ceva.

 

Multumesc si scuze daca am spamat pe cineva ?

 

Si as vrea sa fac treaba asta in fiecare weekend pana in saptembrie ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu conteaza! Mi s-a pus pata ma duc, sambata ar parea ceva ploaie dar duminica e frumos , acum depinde de noroc ca vremea e instabila oricum toata vara asta a fost un rahat. "aste este" acum putina aventura nu strica .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

baga'te cu bacul de la calarasi la ostrov si da-i inainte. asta daca nu vrei sa te plictisesti pe autostrada. ia-ti o perna sub fund, apropo. cu gel/aer eventual.


» Post actualizat in 03 Jul 2015 11:20

ia de-aici

post-21566-0-46538300-1435922440_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ok o sa ploua putin dim si seara in vama , in rest e ok , sunt ploi scurte de vara, si in buc e soare frumos . adica sper ca drumul sa fie ok pana acolo . plec la 8 ajung la 10 fix dupa ploiae cat sa prind vreme buna de balaceala si bere rece.:)

si o sa mai ploua duminica seara cand oricum deja plec de acolo. acum cu putin noroc nici nu o sa vad ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la cata politie calare" e pe drumul asta cu siguranta nu duci lipsa de COMPANIE

daca as avea bani sa merg in fiecare wkend la mare ....cu siguranta nu asa face asta

mai bine din 2 in doua wkenduri in grecia sau alte locuri.....

Editat de ianachim
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

AM fost la mare intr-un final in vama, acolo a fost cod rosu de bere si vodka , cand m-am dus sambata dim a fost ft fain, cand am ajuns spre vama pe la 10:30 era asfaltul ud, probabil a plouat inainte, acolo vremea a fost super faina, si cand m-am intors duminica a fost o ploaie mocaneasca de vreo 2 3 ore a inceput la 4 jumatate in vama si m-a cam tinut pe loc pana la ora 6 cand am plecat tot pe picaturi asfalt fleasca, dar de indata ce am intrat pe autostrada soare frumos, m-am uscat pana la km la 110. Cand eram deja in benzinarie a inceput o furtunica sucrta de jumate de ora , am cunoscut o fata draguta, apoi dupa furtuna direct spre bucuresti.

Da ma duc de placere la mare, poate o sa mai alternez in cateva weekend-uri si alte zone ale tarii. de ex weekend-ul urmator ma duc la targu jiu pentru o nunta cu masina, iarasi la mare o sapt si tot asa.

Have fun!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

E cineva care merge spre mare in acest weekend?

 

Eu as pleca sambata dim la ora 8(4iulie) spre vama din Bucuresti. Sunt singur si mi-ar face placere ceva companie sa nu ma duc singur de nebun sa fac o ora pana la mare sa nu ma bucur deloc de drum si sa ma intorc duminica la seara tot la ora 8. Cel putin asta e planul meu, dar mi-l pot ajusta si in fucntie de alt grup sau ceva.

 

Multumesc si scuze daca am spamat pe cineva ?

 

Si as vrea sa fac treaba asta in fiecare weekend pana in saptembrie ;)

Ce tare esti!!!

Poate daca n-ai merge cu elicopterul te-ai putea bucura si de drum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...