Sari la conținut

Cheie rupta


Krimh
 Share

Postări Recomandate

Stiu pe cineva care are o vorba: daca n-ai noroc dai de cui si-n pisd@.

Am vandut un bilet cumparat de aici de pe forum pt Rockastadt, fest la care n-am cum sa mai ajung.

Ieri m-a sunat un biker ca sa mergem azi pe Trans, dar mi-a murit bateria. De tot.

Ponta inca e... si maine e luni. :)

Scuze pt intoducere.

 

Poza descrie foarte bine situatia: eram curios sa vad cat gaz mai este, am bagat cheia, am invartit-o si pe urma am facut poza. Jumatatea rupta e inauntru.

Ceva idei despre cum sa abordez situatia? Multumesc.

post-69982-0-41556100-1437295691_thumb.png

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca dai la o parte usita cu un varf de cutit se vede inpic in afara restu rtamas acolo saue intrata adanc bucata rupta? da e adunc numa daca dai gaura si schimbi busonu daca se vede ceva cat sa te joici cu un alt vafr de cutit sau iti polizezi o spita de bicicleats sau ceva similar te joci cu ea pana iese cat decat sa o poti prinde cu un patent sau unpic de adesiv gen poxipol pe bucata cu care ai ramas in mana si daca o bagi sa se potriveasca cu ce a mai ramas innauntru poate face destula priza ca sa scoti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incearca sa o scoti de acolo cu o andrea de croitorie (un fel de sula,dar care are varful intros la diferite unghiuri).Sunt pe mai multe dimensiuni.

Eu am scos o cheie de masina rupta in contact cu asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

problema asta am patit-o si eu la o cutie de bagaje de spate...s-a rupt cheia cam de la...aproximativ jumatate...faza faina e ca merge in continuare incuietoarea cu restul ala de cheie inauntru, si cu restul afara...ai incercat daca mergea si la tine, inainte sa o scoti? eu de vreo 2-3 ani o folosesc asa....in definitiv partea rupta inauntru isi face datoria deblocand "cateii"(asa le zice??)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...