Sari la conținut

Aprilia Fan Club


ady_alba
 Share

Postări Recomandate

nah Rolly scuza`ma ca is mai prost ca tine ! ..mi se pare mai explicit faptu sa zic aprilia sr 2 factory , decat sa ma chinui sa`i explic unuia ca tn aprilia dinala cu stop dreptunghiular ultimu model , si tu vorbesti de mine , da vad ca tu te bagi in seama intotdeauna chiar m`am uitat asa ca nu zi de mine ca is cocalar ..uitate la tine | mihaiand da`mi un buzz cand ma vezi on :wacko:

 

bine ba scuza`ma ca is mai prost ca tine ! , chiar nu mi`am dat seama ..si nu te mai baga in seama tu zici de cocalari da uitate la tine ca tu tot te bagi in seama cu toata lumea aiurea . daca am ceva de vanzare , vand ce vreau eu si cer cat vreau eu ! eu stiu cat am dat pe gunoaia de fiare si cat vreau sa castig la ea asa ca schtt !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 825
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Esti frate esti....daca scuterul tau are stop dreptunghiular eu ma arunc de la etajul 10. Mai degraba e piramida dar nici atat. Forma stopului ala nu se poate exprima printr-o singura forma geometrica. Imi place de tine. Dupa ce iti sar 3 insi in cap si iti dai seama ca ai spus o prostie (care nu-i o problema, aroganta ta e o problema) imediat o dai la intors, ca defapt vroiai sa explici, de-aia m-ai facut cum m-ai facut prima data, da de nu poti sa taci si sa recunosti ca esti prost, nu...tu trebuie sa o dai la intors.

 

P.S: mai imi sar prin fata, mai rar ce-i drept, tigani cu traiste... "hai fratica nu vrei camera asta? Ti-o dau ieftin ca am nevoie de bani" Desigur camera a fost furata de 5 min dintr-un magazin apropiat. Asa si cu scuterul...cauta pe bikeshop sa vezi cate oferte de-astea sunt..." am nevoie de bani... sa fug din tara"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da bine ma in primul rand nu mai zic nimik cine stie stie numa trebuia sa te simti :wacko:) , in al2-lea rand da am gresit da incercam sa fiu mai explicit ..si in al3-lea rand nu te mai baga cu toti in seama trebuie sa`ti zicem pe rand ? ti`am zis eu vand ce vreau cer cat vreau pe el si alte cele atat timp cat am RAR(civ) asigurare acte originale , chei originale e treaba mea nu treaba ta :-h

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe cuvantul tau ca asa se numeste? sr 2 factory...are 2 cmc?

 

kenzZ stai calm, ori e belit grav, ori e furat, Nimeni nu da un scuter dupa 2006 luat cu 2500 euro cu 850 euro...

 

Ba dobitocule cand zici ca-i furat de unde mata stii? Cumperi ceva? Disperatuleeee PAAAA !!!! Stai si contrazici in fata calculatorului forma stopului, C R E T I N de copil ce esti. Stai linistit ca daca vrea sa il cumpere cineva stie despre ce ii vorba nu tre sa comenteze idioti ca tine.

 

P.S. Recomand scuteru am dat ture cu el de dimineata pana dupamasa cine il cumpara n-o sa regrete

 

HAI SUS CU EL SEBI , o sa se vanda repede ! pac pac

post-41405-1239914343_thumb.jpg

post-41405-1239914392_thumb.jpg

Editat de loco rider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Rs50 din 2000. Caut lant cu tot cu pinioane dar nu prea gasesc.

asta gasesti sigur, doar sa stii unde sa cauti. scoti pinioanele si te duci cu ele la magazinul unde au asa ceva, sau daca nu la aprilia la reprezentanta, o sa coste mult mai mult de cat un lant aftermarket dar... daca zici ca nu gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau www.easyparts.nl...orice piesa. Atat aftermarket gasesti cat si original aprilia - ce-i drept putin mai scump, dar cred ca scapi mai ieftin decat la united motors.

 

@loco_rider: esti prea tigan sa te bage cineva in seama, observi si tu. Nu stiu de ce ai cont pe forum, daca nu ai nimic cu ce sa te lauzi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sau www.easyparts.nl...orice piesa. Atat aftermarket gasesti cat si original aprilia - ce-i drept putin mai scump, dar cred ca scapi mai ieftin decat la united motors.

 

@loco_rider: esti prea tigan sa te bage cineva in seama, observi si tu. Nu stiu de ce ai cont pe forum, daca nu ai nimic cu ce sa te lauzi.

 

Ce sa ma laud? Esti fraier si habar n-ai ce vorbesti mii scarba sa mai scriu aici despre tine hai PA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce sa ma laud? Esti fraier si habar n-ai ce vorbesti mii scarba sa mai scriu aici despre tine hai PA !

impusca-te ma tartane..cu tot cu tigaia ta de scuter !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai Rolly fa pe desteptu ca vad ca tu esti miezu ..ce sa aleg aprilia sr 125 2t , gilera runner 125 2t sau gillera runner 180 4t ?! ..care`i mai fiabil consum mai mic , si se gasesc piesele mai ieftine , detalii...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am sanse sa aiba cineva de aici un electromotor si cablu de kilometraj pentru un Aprilia Classic 50 din 1995? (daca nu de marca, macar ceva compatibil)

Sper ca n-am postat unde n-ar trebui. "Sa nu aruncati acum cu pietre in mine" :wink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bebiku cred ca e putin cam scump...parerea mea. Puteai sa le iei la jumate

Da. Dar se gasesc greu . Decat ei aveau si inca o firma care trebuia sa faca comanda peste 2 saptamani.

Cine stie cat mai dura. Acolo era 270....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama korectule ce intrebare mi-ai pus :laugh: m-ai prins... :wink: ai stat mult sa o formulezi? Ca sincer nu stiam raspunul. Si chiar daca crezi tu ca raspunsul e asa clar, nu prea e, pentru ca de exemplu eu, prefer 2t, si as alege ceva 2t. Mie imi place mai violent. Plus de-asta pun pariu ca nici tu, nici multi de pe aici nu stiu sa-si bage nasul intr-un 4t (cum nici eu nu stiu) si sa-i regleze supapele si elementele in plus fata de un motor in 2t. Si daca "vai ce jmechera e gilera mea, consuma 4%" iti arat eu o yamaha WR250X de consuma 3%, si il bate la poponeata toata ziua.

 

Ba baieti eu nu va inteleg, un pic de respect. Voi sunteti noi, habar nu aveti(nu neaparat tehnic vorbind, ca oricine poate cauta pe google) si veniti si va dati aere. Zurby esti mai prost decat pari. Sti ce motor are doctoru? Un motor la care tu nu o sa-l ai prea curand. Sti cum e vorba aia, e mica de ridica. Tu ai o panarama de F15, vai de mama lui. Ai basini pe cap ca esti MODERATOR pe un site de 2 lei....

 

Hai gea si traiasca useri vechi de pe forum. Si traiasca si useri noi de pe forum care stiu sa vorbeasca si o sa se integreze si ei aici si o sa devina useri vechi :lol: :wink: Pentru restu nu pot sa zic decat: LA VACI!

Editat de Rolly
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu doar ti`am cerut avantaje si dezavantaje .. da nu mi le trebuie ca le stiu , supapele si elementele trebuie reglate sau schimbate in fiecare zi ? :-??

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Moama korectule ce intrebare mi-ai pus :lol: m-ai prins... :laugh: ai stat mult sa o formulezi? Ca sincer nu stiam raspunul. Si chiar daca crezi tu ca raspunsul e asa clar, nu prea e, pentru ca de exemplu eu, prefer 2t, si as alege ceva 2t. Mie imi place mai violent. Plus de-asta pun pariu ca nici tu, nici multi de pe aici nu stiu sa-si bage nasul intr-un 4t (cum nici eu nu stiu) si sa-i regleze supapele si elementele in plus fata de un motor in 2t. Si daca "vai ce jmechera e gilera mea, consuma 4%" iti arat eu o yamaha WR250X de consuma 3%, si il bate la poponeata toata ziua.

 

Ba baieti eu nu va inteleg, un pic de respect. Voi sunteti noi, habar nu aveti(nu neaparat tehnic vorbind, ca oricine poate cauta pe google) si veniti si va dati aere. Zurby esti mai prost decat pari. Sti ce motor are doctoru? Un motor la care tu nu o sa-l ai prea curand. Sti cum e vorba aia, e mica de ridica. Tu ai o panarama de F15, vai de mama lui. Ai basini pe cap ca esti MODERATOR pe un site de 2 lei....

 

Hai gea si traiasca useri vechi de pe forum. Si traiasca si useri noi de pe forum care stiu sa vorbeasca si o sa se integreze si ei aici si o sa devina useri vechi :) :wink: Pentru restu nu pot sa zic decat: LA VACI!

 

oo ce adevarat esti baiatule! intradevar sa traiesti user vechi ce esti! ai stat tu sa te uiti in curu meu sa vezi ce f15 am eu?

good news si tu esti mai prost decat pari!si nu ma intereseaza ce motor are doctoru chiar deloc. Fiecare isi poate lua ce vrea. Eu am vrut f15 mi-am luat f15.Daca vreau sa imi iau altceva imi iau.

Apropo faptul ca esti "vechi" te face mai zeu?vai mie oare o sa ma pot integra in comunitatea ta?get a life :wink: uuh mancator mic

Editat de Zurby2fast
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...