Sari la conținut

Ajutor revopsire/colantare


johnnyk
 Share

Postări Recomandate

Salutari, problema mea sta cam asa. Motocicleta din poze am facut poc cu ea si am zdrelit carenele fata-stanga. Pozele sunt facute inaintea accidentului. Unde pot gasi stickere modelul acesta si la ce pret? Pot sa pun colant in locul stickerelor si lac peste? Ce ma sfatuiti sa fac sa o aduc la infatisarea din poze? Vopsit si pe urm? Sticker/colant? Pret? Recomandari la ceva calitate?

post-83671-0-46374600-1448300489_thumb.jpg

post-83671-0-21168800-1448300501_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai eu nu ii cunosc, speram sa faca cineva legatura...un site, o recomandare, un telefon. Am gasit in sibiu pe unii cu review bun cica stickitsibiu....am 2 luni sa gasesc cel mai bun raport calitate pret

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca e zgâriată. . . Stikerul nu acoperă zgarietura. . Cel mai ok . . E revopsirea . . .plus adăugarea stikerelor . . . . . . . . . Sau slefuirea carenei . . .. Plus colantare totala . . . . Plus stiker . Varianta cu colantarea mi se pare mai ok in sensul ca o poti face si la carena cealaltă la costuri relativ mai scăzute . . . Pe cand vopsirea e mai pretentioasa . . Iti trebuie putin noroc ca sa nu se cunoască diferente de nuante . .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@ske pai asta vreau sa fac. Vopsea completa, stickere si lac peste. Vopsitul il face un amic la care am mai vopsit alte motoare si iese tipla, dar a zis sa ma descurc ru de stickere de cumparat, de montat le face tot el

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Atunci . . .daca gasesti chitul in format electronic cu ce fel de stikere ai de pus pe moto . . Ti le pot face eu . . . (moka) lucrez in industria publicitara si productia de autocolante e in descrierea jhobului numa ca nu am timp sa caut pe net kitul ( in format .eps ar fi minunat)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu si electronic suntem 2 lucruri care nu se inteleg. am cautat pe cateva siteuri dar nu gasesc nimic ce ar semana cu ce imi ceri. am sa mai caut, poate poate dau de ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...