Sari la conținut

Transport Moped


dude123
 Share

Postări Recomandate

Salutare,

 

Cine stie sa imi dea si mie ceva sfaturi, cum as putea trimite si prin ce curier, la cel mai mic pret un moped din Timisoara catre Gorj?

Multumesc si astept ceva idei, ca la un calcul facut pe la firmele de curierat, a rezultat un pret destul de mare ni raport cu valoarea mopedului....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Cine stie sa imi dea si mie ceva sfaturi, cum as putea trimite si prin ce curier, la cel mai mic pret un moped din Timisoara catre Gorj?

Multumesc si astept ceva idei, ca la un calcul facut pe la firmele de curierat, a rezultat un pret destul de mare ni raport cu valoarea mopedului....

Salut,

 

Incearca la atlasib, sunt cei mai ieftini daca vrei sa transporti ceva de dimensiune mai mare, eu am trimis o bicicleta din Timisoara la Bucuresti si a costat 100 lei, prin fanCourier sau orice altceva pretul pentru transport incepea de la 350 lei.

 

Alta optiune ar fi sa verifici pe bursa marfurilor daca nu are cineva cu un camion sau ceva un transport din timisoara pana acolo si sa mai aiba putin loc si pentru mopedul tau.

 

O zi faina !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Postul asta a fost in ideea de a cauta pe cineva eventual membru pe grup in ideea ca as prefera sa-i platesc mai bine lui un transport, decat la vreun curier ceva :) La normandia nu pot trimite decat pachete cu alimente si zaibar :)) nu-s setati pt altceva soferii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare,

 

Cine stie sa imi dea si mie ceva sfaturi, cum as putea trimite si prin ce curier, la cel mai mic pret un moped din Timisoara catre Gorj?

Multumesc si astept ceva idei, ca la un calcul facut pe la firmele de curierat, a rezultat un pret destul de mare ni raport cu valoarea mopedului....

eu am inteles altceva scuze. succes.

Editat de rola
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi cum faci pe bursa marfurilor ca am prieteni care au ajuns cu ele la destinatie cu pagube. Si prin curier la fel. Si prin duba RO-IT. Daca vrei sa ajunga intreaga, nezgariata, etc. trebuie sa ii faci un cadru de lemn/cutie. Nu stiu daca merita la un scuter, dar eu m-am simtit obligat sa iti zic ca exista si pagube dese in astfel de transporturi improvizate cu oameni care n-au treaba cu motocicletele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc, am gasit!

 

Ada-l pina la mine ca de-aici i-l duc io pina unde o vrea omu'! :crack:

Si cu ocazia asta te incarc tovaraseste cu nicaiva fiare de care ziceai ca ai nevoie!

 

 

Merci Ivan! Am gasit tot ce trebuia. M-a sunat un prieten care urmareste si el forumul, si nu am facut public pe facebook sau altundeva si nu stiam de el ca ma poate ajuta. Multumesc, baieti :)

 

 

ln ce perioada te-ar interesa transportul? si unde anume in Gorj? (voi avea un drum de Timisoara - Bucuresti ..)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...