Sari la conținut

Caut Honda Hornet, Yamaha Fz6N


Leprechaun
 Share

Postări Recomandate

In Cluj e motomus ,livreaza si in tara .Sunt foarte seriosi si ofera garantie un an parca.Chiar azi m am uitat pe site ul lor si am vazut cateva Horneturi si Fz uri necarenate sau S.

Poti plati in cateva rate sau buy back.

Nu fac reclama ,nu am cumparat de la ei dar am auzit numai de bine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apoi sa fim seriosi, asta cu un an garantie e cam frectie..iar daca te uiti putin pe site la ei si urmaresti putin kilometri..... iar cel putin de SerMoto (da numai un search pe site)

Si eu consider ca de la om e cel mai bine, proprietarul de voie sau de nevoie tine motorul ala cel putin in limita decentei, daca nu mai mult (daca e intreg la mansarda..)..

 

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mi s-a cam pus pata pe Hornet si am si facut scoala pe asa ceva, sunt mai obisnuit cu el :)

Nu stiu care ar fi plusurile la Fazer fata de Hornet.


» Post actualizat in 10 Jan 2016 16:55

Aici un anunt interesant :

http://www.bikeshop.ro/handler.php?tip=am&act=view&src=db&ID=614929&selpic=6&zoom=1#foto

 

88.000 de km e destul de mult dar mi se pare normal totusi pentru motor de varsta lui :)


» Post actualizat in 10 Jan 2016 18:13
Si plus m-am orientat spre Hornet si din cauza inaltimii pe care o am.pe fazer ajung cam la limita cu picioarele:)
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ca sunt eu subiectiv, imi place mai mult Fazerul decat Hornetul :)

ca sunt fan Yamaha nu Onda :)

sau ca Fazerul (aici ma refer la cel de 1000) e mult mai puternic decat CBF sau Hornetul...

cand nu e 2+2=4 si intervine subiectivismul, discutiile merg la infinit :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dak nu te grabesti foarte tare ti-as sugera sa iei legatura cu fratii Biris.

https://www.pro-bike.ro/forums/topic/56105-moto-la-comanda-fara-avans/?page=13

 

Eu am cumparat de la ei in toamna lui 2014 un motor f ok si la un pret/calitate mai bun/buna decat ce era in Romania( inclusiv transportul Bucuresti-Iasi cu platforma).

Nu le fac reclama dar ca incepator, si nestiind exact dupa ce te uiti s-ar putea sa te pacalesti la unele detalii ascunse.

Verificarea o fac ei si elimina din start cele vopsite/busite.... (elimini un risc), si in plus nu te obliga nimeni sa o cumperi, daca iti place o cumperi daca nu, nu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...