Sari la conținut

Kawasaki ZR 550 (Before-After)


truker84
 Share

Postări Recomandate

Ce frumoasa e originala , da impesie de pasiune de a tine o vechitura , o data ce o modifici inseamna pesonificata , mie i-mi plac primele 2 poze . Spor la treaba este placerea fiecarai .


» Post actualizat in 24 Feb 2016 20:34

Sunt motoare care vrei sa le modifi in choper ca de fapt asta ai vrut sa-ti iei , dar facute de mama lor nu au fost facute pt choper, sau naked, sau ss . Fiecare au o personalitate facuta de fabrica cara e greu de schimbat


» Post actualizat in 24 Feb 2016 20:36

Daca as iesi cu originalul la o plimbare nu mi-ar fi rusine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă mai ai portbagajele şi nu le foloseşti, le-aş cumpăra de la tine.

 

Referitor la motocicletă, mi se pare că acel spătar nu prea este în armonie cu ghidonul şi rezervorul. De fapt nu prea este în armonie cu întreaga motocicletă. Bineînţeles că aceasta este doar părerea mea, iar gusturile nu se discută. Tot după părerea mea, readucerea la starea originală ar fi mai de efect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu filtrele alea de aer sport nu te vad bine decat daca ai ceva de firma buna....intr-un an motorul ala o sa suga nisip cat in alti 25 de cand e fabricat si rezulta set motor de schimbat....si eu personal cred ca originalul arata bine si nu trebuie modificat.

Editat de mad_max_86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce frumoasa e originala , da impesie de pasiune de a tine o vechitura , o data ce o modifici inseamna pesonificata , mie i-mi plac primele 2 poze . Spor la treaba este placerea fiecarai .

» Post actualizat in 24 Feb 2016 20:34

Sunt motoare care vrei sa le modifi in choper ca de fapt asta ai vrut sa-ti iei , dar facute de mama lor nu au fost facute pt choper, sau naked, sau ss . Fiecare au o personalitate facuta de fabrica cara e greu de schimbat

» Post actualizat in 24 Feb 2016 20:36

Daca as iesi cu originalul la o plimbare nu mi-ar fi rusine

intradevar am vrut sa-mi iau choper si vreau si acuma dar deocamdata nu detin suma necesara (peste 3000 euro) mai ieftin nu are rost sa iau ca incepe iara caucic,lant si asa mai departe si asta in cel mai bun caz, nu am facut nimic ireversibil pe motor dar daca nu a meritat sa-l vand atunci am inceput sal fac pe placul meu :)

» Post actualizat in 25 Feb 2016 15:13

recomand coborîrea spatelui ,pune-i telescoape mai scurte.

situatia e ca deocamdata trebuie sa ramana de doua persoane si nu am mare spatiu intre roata si aripa daca pun arc mai scurt trebuie reglat mai tare pe drumurile noastre nu o sa cam sara cand merg singur ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dacă mai ai portbagajele şi nu le foloseşti, le-aş cumpăra de la tine.

 

Referitor la motocicletă, mi se pare că acel spătar nu prea este în armonie cu ghidonul şi rezervorul. De fapt nu prea este în armonie cu întreaga motocicletă. Bineînţeles că aceasta este doar părerea mea, iar gusturile nu se discută. Tot după părerea mea, readucerea la starea originală ar fi mai de efect.

am portbagajele si gentile originale laterale (necesita reparatie cu fibra de sticla) sunt crapate la prindere, nu a rezistat umplut la gropi daca esti interesat atunci putem sa ne intelegem

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...