Sari la conținut

Cunoaste cineva aceasta persoana?


dude123
 Share

Postări Recomandate

Salutare, colegi. Cunoaste cineva aceasta persoana, sau imi poate da un nr de telefon? Este vb de proprietarul unui Hornet, pe care un prieten il cauta in vederea obtinerii fiscalului de la el. Motocicleta o vinde o terta persoana ce probabil a cumparat-o si nu a mai transcris-o, care are cartea si talonul pe numele acestui tip din poza. Multumesc mult !

post-66493-0-30824600-1459450436_thumb.jpg

Editat de dude123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este din Tm cumparatorul. In ultima faza, clar va merge. Dar de asta ceream ajutor aici, inainte de a face drumul :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

solutia,vad eu,e ca cineva din bucuresti sa faca cioc-cioc la adresa respectivului sa-i explice situatia si sa-i ceara un nr de tel ca mai departe sa-si rezolve ei intre ei,bineinteles si ceva ptr deranj ptr eliberarea fiscalului fostului proprietar ca deh...urmatorii n-au fost in stare nici de fiscal sa o introduca (asa am patit si am avut eu nevoie ptr un motor acum 2 ani si mi se pare de bun simt cand trimit actele primului proprietar eu eram deja al 3-lea neoficial sa-i las in plic 100 lei ptr deranj).nu cred ca e nevoie de atata drum se rezolva prin posta

Editat de mad_max_86
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tocmai am vorbit cu un prieten din Bucuresti, astazi merge la adresa sa vada daca gaseste proprietarul. Se pare ca este cea mai buna idee, in cazul in care, nu s-a mutat intre timp. :) Multumesc!

 

 

 

solutia,vad eu,e ca cineva din bucuresti sa faca cioc-cioc la adresa respectivului sa-i explice situatia si sa-i ceara un nr de tel ca mai departe sa-si rezolve ei intre ei,bineinteles si ceva ptr deranj ptr eliberarea fiscalului fostului proprietar ca deh...urmatorii n-au fost in stare nici de fiscal sa o introduca (asa am patit si am avut eu nevoie ptr un motor acum 2 ani si mi se pare de bun simt cand trimit actele primului proprietar eu eram deja al 3-lea neoficial sa-i las in plic 100 lei ptr deranj).nu cred ca e nevoie de atata drum se rezolva prin posta


» Post actualizat in 01 Apr 2016 05:38


Habar n-am , o sa il sun sa il intreb de nr de inmatriculare.

 

B 86 WDZ?


» Post actualizat in 01 Apr 2016 05:40

Asta va face azi. :) Mersi!

 

 

E greu sa mearga la adresa din buletin ?

Editat de dude123
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt singurul caruia i se pare de prost gust ca autorul a postat o poza de buletin?

Dar pe facebook cand iti pui poza, anul nasterii, locul nasterii si orasul in care traiesti nube de prost gust? Abtine te, ca am ascuns cnp, serie, nr etc...filozofule

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dar pe facebook cand iti pui poza, anul nasterii, locul nasterii si orasul in care traiesti nube de prost gust? Abtine te, ca am ascuns cnp, serie, nr etc...filozofule

 

Greu la deal cu (cuvant jignitor) mici.

 

Cine ajunge pe profilul meu de FB o face pentru ca fie ma cunoaste (sau imi stie numele) fie pentru ca avem prieteni comuni. In plus, pot alege ce informatii pun acolo sau chiar daca imi fac cont de FB sau nu.

 

Tu nu-l cunosti pe om, nu ai nici o treaba cu el, dar te-ai hotarat sa-i pui poza de buletin aici, cu informatii pe care omul poate nu ar vrea sa fie publice.

 

"Filozofule".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...