Sari la conținut

Care Sunteti Din Braila Bai


FlorinSg
 Share

Postări Recomandate

Florine, da' deschide tu o crasma pentru motociclisti si te-ai scos, faci un decor motociclistic, ... si sa vezi ce vine lumea...

:lol: :crack: da da ar fi o ideie

 

poti sa imi explici exact unde e? pe grivita, pe la piata mare? vine careva cu motorul ? ca sa pot observa mai usor unde e.

pe grivita langa piata concordiei ......nu stiu daca vine cineva cu motoru ca e seara si se lasa putin ger

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

La multi ani! Am auzit ca a fost vreme buna la Braila saptamana asta ,poate dupa ce termin sesiunea va fi si mai frumoasa ca sa iesim umpic la aer!!! k la Brasov cea mai buna urare ar fi PARTIEEEeee!!!! ca asfalt uscat nu va fi prea curand

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poti sa imi explici exact unde e? pe grivita, pe la piata mare? vine careva cu motorul ? ca sa pot observa mai usor unde e.

 

a venit scandal cu motoru si l-a prins o ninsoare de mama mama

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a venit scandal cu motoru si l-a prins o ninsoare de mama mama

Skandal oricum are parte de actiuni\aventuri de genul...dak nu e ploaie sau pietrisi pe drum tre sa fie vreun sofer care sa nu il vada...sau ca in cazul de acum...da ninsoarea peste el...bine ca e baiat simpatic...ca de altfel toata familia de bikeri...Mos Skandal,Baba Skandal... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Skandal oricum are parte de actiuni\aventuri de genul...dak nu e ploaie sau pietrisi pe drum tre sa fie vreun sofer care sa nu il vada...sau ca in cazul de acum...da ninsoarea peste el...bine ca e baiat simpatic...ca de altfel toata familia de bikeri...Mos Skandal,Baba Skandal... :yikes:

pai au venit si ei vineri dar cu masina.......

vezi ca maine se anunta o mica plimbare pan la slobozia.......trebuia azi dar a intervenit ceva.......oricum a ramas pt maine la 13 plecare de la primarie.....daca se schimba ceva te anunt acii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai au venit si ei vineri dar cu masina.......

vezi ca maine se anunta o mica plimbare pan la slobozia.......trebuia azi dar a intervenit ceva.......oricum a ramas pt maine la 13 plecare de la primarie.....daca se schimba ceva te anunt acii

 

anunta...dar nu cred ca pot veni,fac ceva renovari si tre sa stau paznic la oi(meseriasi)... :yikes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fim noi sanatosi

 

pan atunci poti veni azi sa vorbim la acapulco ....ora 5 juma

 

azi se pleaca la maxineni la adi ...plecarea de la primarie............ la ora 1. 40 adunarea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa fim noi sanatosi

 

pan atunci poti veni azi sa vorbim la acapulco ....ora 5 juma

 

azi se pleaca la maxineni la adi ...plecarea de la primarie............ la ora 1. 40 adunarea

 

pai si noi plecam la o tura...nu stiu unde...dak vre-ti la 11.30 la PetromV pe Buzaului dupa Dacia Service... :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai si noi plecam la o tura...nu stiu unde...dak vre-ti la 11.30 la PetromV pe Buzaului dupa Dacia Service... :scratch:

acu am vazut anuntu tau.....oricum eu vorbisem cu baieti pt 1.40 asa ca nu puteam schimba.....data viitoare poate ne vorbim mai din timp

 

gata am mai facut vre-o 120 km si azi

http://motociclism.ingalati.net/viewtopic....90&start=90

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Salutare,

 

si eu sunt din Braila, sunt nou printre motociclisti si as fi vrut sa stiu dak mai are loc adunarea de vinerea la ora 17?

intalnirile nu se mai tin acolo......de acu ne gasim la plimbari sau cand se fac gratare ori la vreo padure ceva ori pe la mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e ai dreptate dar cei din braila intra f rar pe forum asa ca ce rost are sa mai deschid un topic pt asta si sa scriu doar eu acolo

au fost anuntati de mine prin tel si mess :D

salutare fratilor

si eu is tot din braila

pe unde se mai starnge lumea? :D

 

nus prin zona momentan

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...