Sari la conținut

Care Sunteti Din Braila Bai


FlorinSg
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 194
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pe unde va tineti motoarele? Cei care stati la bloc? Ca ma cam chinuie gandul asta, ca o voi lua, si nu stiu pe unde sa o tin, sa o mai gasesc si in ziua urmatoare...

care au si stau la bloc le tin in fatza scarii legate si ancorate bn cu husa pe ele, sau au inchiriate/cumparate garaje si le tin in garaj depinde in ce zona stai ca ai putea sa o tii la cineva in garaj ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Vad numai din Braila, toata lumea e din Braila dar numai pe afara nu va vaz.

Si eu sunt din Braila, Dragstar negru, cumparat sapt. trecuta, stau pe la bucuresti dar sapt. asta sunt aici. Asa ca va rog sa ne plimbam putin :-)

Poate ne vedem deseara pe la fantana si facem ceva plimbari.

 

Spor!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 months later...
SALUT

MA POATE AJUTA CINEVA CU NISTE INFORMATII?? VREAU SA DAU DE CAT. A SI NU PREA STIU NICI O SCOALA CARE SA AIBA MOTOR SA INVAT SI EU.....N-AM ZIS DAR SUNT DIN BRAILA....DECI DACA MA POATE AJUTA CINEVA.....

eu am facut la auto prudent, e pe bulevard aproape de republicii pe dreapta cum te duci spre calarasi ;) intructor e Ghinea ... destul de ok si faci pe un first bike de 200 .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vad numai din Braila, toata lumea e din Braila dar numai pe afara nu va vaz.

Si eu sunt din Braila, Dragstar negru, cumparat sapt. trecuta, stau pe la bucuresti dar sapt. asta sunt aici. Asa ca va rog sa ne plimbam putin :-)

Poate ne vedem deseara pe la fantana si facem ceva plimbari.

 

Spor!

tu esti cumva din clanu mormocea sau te confund eu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 months later...

ieri vineri 3 ian 2009 a fost prima intalnire saptamanala intre motoristi braileni.....am fost 6

de acu in fiecare vineri la ora 5 juma ne gasim la acapulco pe grivitei langa piata concordiei......( localu nu e batut in cuie)

cine vrea sa vie sa vie mai stam la o barfa ...etc

 

 

am fost si am vorbit cu cei de la acapulco.....avem masa libera in fiecare vineri de la ora 5 juma seara

Editat de FlorinSg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ieri vineri 3 ian 2009 a fost prima intalnire saptamanala intre motoristi braileni.....am fost 6

de acu in fiecare vineri la ora 5 juma ne gasim la acapulco pe grivitei langa piata concordiei......( localu nu e batut in cuie)

cine vrea sa vie sa vie mai stam la o barfa ...etc

 

am fost si am vorbit cu cei de la acapulco.....avem masa libera in fiecare vineri de la ora 5 juma seara

 

 

cred ca ar fi mai constructiv un Thread nou pe forum ex INTALNIRE SAPTAMANALA BIKERI BRAILA ...... cu cei care au fost si vor mai venii la acapulco ...

:o

Editat de rocket1982
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa e ai dreptate dar cei din braila intra f rar pe forum asa ca ce rost are sa mai deschid un topic pt asta si sa scriu doar eu acolo

au fost anuntati de mine prin tel si mess :o

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care merge azi sau maine la o tura...? nu conteaza destinatia...

eu mas baga

dar daca e maine dupa 2 ca am putina treaba pan atunci.....de fapt nu sunt in localitate :)

Editat de FlorinSg
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu mas baga

dar daca e maine dupa 2 ca am putina treaba pan atunci.....de fapt nu sunt in localitate :D

 

dupa 2...?adik ora 14...?pai nu prea mai avem unde mere la ora aia....

eu cred ca o sterg acum si dak aveti ceva propuneri ptr maine da-ti de stire... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa-mi spui pan unde ai ajuns ca-s curios

 

am vrut sa merg pana la Siriu dar am oprit la popas Magura sa maninc si vorbind la tel cu un amic din Buzau am decis sa ma intorc si sa stam la palavre in Buzau...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo bravo...eu am crezut ca te duci pan in chiscani la gogosi :)

 

deci maine vineri se stie ....intalnire saptamanala intre motoristii din braila.....tema zilei....tot barfe

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bravo bravo...eu am crezut ca te duci pan in chiscani la gogosi :lol:

 

deci maine vineri se stie ....intalnire saptamanala intre motoristii din braila.....tema zilei....tot barfe

putem sa venim si noi astia cu 125-urile?

daca reusesc sa pun ce am desfacut de pe motor si ajung si pana la galati, la intoarcere venim si noi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vii cand vrei .....noi suntem acolo cam pan la 7 ..7 juma

Florine, da' deschide tu o crasma pentru motociclisti si te-ai scos, faci un decor motociclistic, ... si sa vezi ce vine lumea...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...