Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Daca nu se supara nimeni , adaug si eu doua poze cu "albinutza"mea ..o aprilia AF1 de 125 , fiind incepator nu mam axat momentan pe ceva mai mare . , numai bine , si drumuri bune !

 

 

 

nu vreau sa fiu rau dar casca care o ai in poze si daca pici de pe loc(beat fiind) te omoara :cheers: nu te juca cu asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asa in poza arata bine Pegaso,de ce ai vinduto Mihai?

 

 

Cat timp am avut Pegaso nu stiam pe nimeni care sa mearga in ture si ramaneam mai mult pe asfalt . Iar de amicii cu moto de asfalt nu ma puteam tine asa ca ...mi s-a pus pata pe Hornet . Acum e alta poveste.... :cheers:

 

 

P.S. mi-a placut si genul acela de soft-enduro , daca s-ar putea as vrea cate una din fiecare gen ....pana atunci zum-zum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aici cateva poze cu mica mea goanga :P ... cam tarziu, dar nu demult mi-am facut contul ;) ! CBR 125/ 2006/ 30000 km

post-56709-1277048202_thumb.jpg

post-56709-1277048473_thumb.jpg

post-56709-1277048630_thumb.jpg

post-56709-1277048661_thumb.jpg

post-56709-1277048927_thumb.jpg

Editat de ge0
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

arata bine cbr-ul george, la anu faci 18 ani? iti iei una de 1000.

anu' asta fac :) ... dar cv 600 e mai mult decat suficient :P

Mesaj completat

arata bine cbr-ul george, la anu faci 18 ani? iti iei una de 1000.

anu' asta fac :P ... dar cv 600 e mai mult decat suficient ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vi-l prezint pe "Dita"

 

Motorul pe care mi l-am dorit de cand am inceput sa motociclez:

 

Vai ce bine arata :drooling: sa ai noroc de el si el de tine :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu tristete in sulflet si ochii indurerati si plini de lacrimi anunt despartirea de minunata mea kawa en 500 c .

postez aicea o poza pentru eternitate ....... cu cea care mi-a fost alaturi la bine si la greu de 3 ani si ceva , respectiv din mai 2007 si pana azi , iunie 2010 cand am vandut-o . m-a servit cu cinste si devotament aproximativ 26.000 de kilometri . fara probleme .

dar sper sa o revad prin oras pentru ca .......... am vandut-o la un clujean :D

 

post-37467-1277571050_thumb.jpg post-37467-1277571389_thumb.jpg

caut alta gagica si cum ma insor cu ea cum o sa-i pun poza aicea :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

bag si eu 2 poze cu camila mea, motor la care visez de ani buni si in dec 2009 l`am luat...nu prea am postat ca sunt mai tot timpul plecat de acasa dar acum fiind in concediu am zis ca bag si eu cateva poze :smoke: :lol:

post-24906-1277908826_thumb.jpg

post-24906-1277908894_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu bucurie in suflet (am asteptat cca 23 de ani momentul asta) si cu inca 1000 de multumiri lui Cristi (Autosos) va anunt ca am facut si eu pasul cel mare intrand in randul oamenilor normali: Kawasaki EN500 din 2000!

Am si comunista (CZ Sport 175 din 1976) dar o scula adevarata intre picioare este altceva!

Abia astept sa ne vedem!

post-47060-1278268632_thumb.jpg

post-47060-1278268700_thumb.jpg

post-47060-1278268734_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu bucurie in suflet (am asteptat cca 23 de ani momentul asta) si cu inca 1000 de multumiri lui Cristi (Autosos) va anunt ca am facut si eu pasul cel mare intrand in randul oamenilor normali: Kawasaki EN500 din 2000!

Am si comunista (CZ Sport 175 din 1976) dar o scula adevarata intre picioare este altceva!

Abia astept sa ne vedem!

 

 

asta cred ca o fost in curte la mine de vo 2 saptamani parca de a venit un tip sorin parca dupa el :-? super motor si foarte ingrijit din cate am vazut

 

 

 

sa ai noroc de el :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu bucurie in suflet (am asteptat cca 23 de ani momentul asta) si cu inca 1000 de multumiri lui Cristi (Autosos) va anunt ca am facut si eu pasul cel mare intrand in randul oamenilor normali: Kawasaki EN500 din 2000!

Am si comunista (CZ Sport 175 din 1976) dar o scula adevarata intre picioare este altceva!

Abia astept sa ne vedem!

man ....... sa o stapanesti sanatos si ma bucur tare ca am vandut-o in cluj.. ca mai pot sa o vad pe EXA mea iubita :laugh: pe strada .

acuma sa o prezint comunitatii pe noua mea iubita .

se numeste VETA , are 11 ani ( sa nu ma acuzati de pedofilie va rog ;) ) si este o yamaha xvs de 650 ( dragstar )

 

post-37467-1278525101_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

man ....... sa o stapanesti sanatos si ma bucur tare ca am vandut-o in cluj.. ca mai pot sa o vad pe EXA mea iubita ;) pe strada .

acuma sa o prezint comunitatii pe noua mea iubita .

se numeste VETA , are 11 ani ( sa nu ma acuzati de pedofilie va rog :D ) si este o yamaha xvs de 650 ( dragstar )

 

post-37467-1278525101_thumb.jpg

 

 

foarte frumoasa! sa ai noroc de ea! :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
foarte frumoasa! sa ai noroc de ea! :)

am si eu o intrebare.mi sa bulit crucea de la surubul ala de la rezervorul de lichid de frana si acum nu stiu cum sa desfac capacul fara sa distrug rezervorul.are cineva vreo idee?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...