Sari la conținut

Poze


Kiki
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

eu nu cred,2 poze fara tine,una cu ghost rider,Yzule ce ne ascunzi :) ,da-ne poze cu dovezi

Dovada mai ramame doar contractul de vanzare-cumparare. Plus de asta...l-am vandut... :laugh: Si sa stiti ca nu sunt trist.

Vreau sa mai traiesc.

Nu mi-e rusine sa recunosc ca nu sunt deocamdata capabil de o asa bruta pe sosea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dovada mai ramame doar contractul de vanzare-cumparare. Plus de asta...l-am vandut... :) Si sa stiti ca nu sunt trist.

Vreau sa mai traiesc.

Nu mi-e rusine sa recunosc ca nu sunt deocamdata capabil de o asa bruta pe sosea.

 

 

...no asta nu e treaba ....mai bine zici ca ai vreut sa o tranzactionezi de la inceput . Si calutii aia pot sta linistiti daca nu ii pui pe toti la treaba :) .(sau limitare)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dovada mai ramame doar contractul de vanzare-cumparare. Plus de asta...l-am vandut... :) Si sa stiti ca nu sunt trist.

Vreau sa mai traiesc.

Nu mi-e rusine sa recunosc ca nu sunt deocamdata capabil de o asa bruta pe sosea.

 

Presupun ca nu esti trist pentru ca dupa ce vinzi xt'ul te gandesti la un enduro serios. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...no asta nu e treaba ....mai bine zici ca ai vreut sa o tranzactionezi de la inceput . Si calutii aia pot sta linistiti daca nu ii pui pe toti la treaba :P .(sau limitare)

Faza cu tranzactionatul e discutabil. Cat despre calutii GSR-ului, iti spun un singur lucru: NU ma pot controla cand fraiele la asa multi cai sunt in mainile mele.

Stau mai prost la capitolul cumpatare si NU imi e rusine sa recunosc asta ..spre deosebire de altii,mari viteji si cumpatati, ca mai apoi sa merg sa-i conduc pe ultimul drum.

Presupun ca nu esti trist pentru ca dupa ce vinzi xt'ul te gandesti la un enduro serios. :)

Nu sunt trist deloc, cu toate ca e o mobra fantastica, GSR-ul nu e pt mine.

Ca fapt divers, am platit ceva pe care nu m-am dat in prealabil. Dupa ce l-am cumparat, nu mai era cale de intoarcere, motiv pt care l-am ''maritat''.

 

P.S Imi caut 1150 GS cu ABS :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...no asta nu e treaba ....mai bine zici ca ai vreut sa o tranzactionezi de la inceput . Si calutii aia pot sta linistiti daca nu ii pui pe toti la treaba :P .(sau limitare)

Faza cu tranzactionatul e discutabil. Cat despre calutii GSR-ului, iti spun un singur lucru: NU ma pot controla cand fraiele la asa multi cai sunt in mainile mele.

Stau mai prost la capitolul cumpatare si NU imi e rusine sa recunosc asta ..spre deosebire de altii,mari viteji si cumpatati, ca mai apoi sa merg sa-i conduc pe ultimul drum.

Presupun ca nu esti trist pentru ca dupa ce vinzi xt'ul te gandesti la un enduro serios. :)

Nu sunt trist deloc, cu toate ca e o mobra fantastica, GSR-ul nu e pt mine.

Ca fapt divers, am platit ceva pe care nu m-am dat in prealabil. Dupa ce l-am cumparat, nu mai era cale de intoarcere, motiv pt care l-am ''maritat''.

 

P.S Imi caut 1150 GS cu ABS :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DSC01884.JPG

 

DSC01888.JPG

Felicitari !!! foarte frumoasa , un vis implinit , sa te poarte multi km fara incidente

 

:)

Editat de vlady_80
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multumesc Mihai si Andrei :)

Nu e gelos Flo fiindca si al meu e tot din 2005 :)

...si ambele au cam 10.000 km acum, deci sunt aproape surori.

Danut, sa te folosesti de ea cat mai mult si sa mearga cel putin la fel de bine ca a mea. Si vreau sa cred ca am avut si eu un mic rol in alegerea pe care ai facut-o...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:duel: mai oameni dar in curand o sa se imparta forumul de cluj in 2 : cei cu TA si restul :)) ...bine ...si choppere :))))

Asa de bine merg TA urile ? Dane mai faci un pustiu de bine sa imi areti si asta cum merge? :P stiu ca tu m-ai mai ajutat in trecut cu o "tura de cunoastere" :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vlady, adevarat vis implinit :)

Bem Kiki, ca altfel rugineste :P

Flo, Iubi a zis: o vreau pe cea albastra! si m-am executat :duel:

MihaiL hai maine dupa 13 la Sony pe Albini

Schumy de cand ai aparut in peisaj cu a ta, la asta mi-a fost gandul

Mezutu, cand implineste 10 anisori am s-o dau, pana atunci nu am ce sa repar :P

multumesc tuturor :)

Editat de Dane_Bad
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vlady, adevarat vis implinit

Bem Kiki, ca altfel rugineste :)

Flo, Iubi a zis: o vreau pe cea albastra! si m-am executat :P

MihaiL hai maine dupa 13 la Sony pe Albini

Schumy de cand ai aparut in peisaj cu a ta, la asta mi-a fost gandul

Mezutu, cand implineste 10 anisori am s-o dau, pana atunci nu am ce sa repar :P

multumesc tuturor :)

 

Ti-au dat si senile la ea? :duel:

Nu de alta, dar la cum ninge afara...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte frumoasa motocicleta ti-ai luat Dane! sa ai noroc maxim de ea :)

 

ps. acuma cred ca-ti rozi unghiile de ciuda..cum ti-o venit motorul cum o dat si zapada. Las`ca ca vine primavara si dupa cum te stiu, o sa recuperezi tu lunile astea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...