Sari la conținut

programare chei cip


csman
 Share

Postări Recomandate

La metrou la gorjului este un mosulica la parterul unui bloc langa banca transilvania. Mi-a luat 100 lei acum ceva timp pentru o cheie cu cip

Poate a facut doar cheia bruta. Pe noi ne intereseaza programarea cipului din cheie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator goe 75

In Bucuresti se poate face la Sincai ,la parterul unui bloc ,pe aceeasi parte cu bisericuta.Cand am fost eu taxa 250 lei (cheie +taiat+programat cip).Daca ai deja cheia se negociaza acolo pretul pentru taiat-programat.

 

Mai am de facut una si ar fi fantastic sa gasesc in buc. pe careva sa faca la 100 lei dar nu cred pana nu vad .

» Post actualizat in 13 Jul 2016 06:40

Scuze alexutu ,am postat in acelesi timp.O sa merg sa-l caut pe individul respectiv.Multam de informatie!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca asta am spus mai sus !

Mi-a programat cipul din cheie si mi-a taiat cheia la 100 lei...

super corect pretul, la blocul asta este ? ai cumva si un nr de tel ?

post-6196-0-37857500-1468395050_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Exact ala este si mai mergi 50 metrii catre lujerului. Este intr-un intrând, din pacate nu am luat numărul de telefon

» Post actualizat in 13 Jul 2016 09:21

Daca am timp maine trec pe acolo si iau un numar de telefon si pun si poza cu locul exact.

Acum nu bag mana in foc ca stie sa faca la toate modelele. Are un aparat de copiat cipul. Eu am facut copie la cheie pentru honda cbr 600 rr 2005...

Editat de alecsutzyu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da. Exact ala este si mai mergi 50 metrii catre lujerului. Este intr-un intrând, din pacate nu am luat numărul de telefon

» Post actualizat in 13 Jul 2016 09:21

Daca am timp maine trec pe acolo si iau un numar de telefon si pun si poza cu locul exact.

Acum nu bag mana in foc ca stie sa faca la toate modelele. Are un aparat de copiat cipul. Eu am facut copie la cheie pentru honda cbr 600 rr 2005...

 

Cheia mea arata din cate stiu eu exact la fel ca a ta Honda%20blanco%20HISS%20key.jpg

 

Deci el ti-a luat 100 ron cu cheia lui bruta + cip sa ti-o taie si programeze ? E super pret jos palaria. Ca e sau nu originala daca merge nu prea conteaza.

Editat de csman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheia originala a motocicletei arata ca a ta si am luat alta cheie de la un tip de pe olx si pe aia am facut-o. Nu are si chei de vanzare. Acum nu mai stiu ce pret are ..100-150 ?! Cei drept, el a avut cel mai mic pret din București. Merg cu cheia facuta de el de 1 an de zile si nu am probleme.

Cheia mea , taiata la el si programat cipul - 100 lei acum 1 an si ceva.

Editat de alecsutzyu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cheia originala a motocicletei arata ca a ta si am luat alta cheie de la un tip de pe olx si pe aia am facut-o. Nu are si chei de vanzare. Acum nu mai stiu ce pret are ..100-150 ?! Cei drept, el a avut cel mai mic pret din București. Merg cu cheia facuta de el de 1 an de zile si nu am probleme.

Cheia mea , taiata la el si programat cipul - 100 lei acum 1 an si ceva.

cheia care ai făcut-o la el e la fel ca ce am atașat eu? avea cip în ea ? poți sa ii faci o poza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fac poza si o atasez undeva pe la ora 22 si ceva in seara asta.

Cheia atasata de tine este cea cu care a venit motoreta. Eu am luat o cheie de pe olx si mosulica a bagat in ea cipul.

 

Deci moshu nu are chei brute ci doar cipuri.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact:) vezi pe Facebook de cheie - motonfs romania sau olx...problema cu cheile astea este ca sunt cam moi eu am reusit sa o stramb putin cand am deschis rezervorul, dar am îndreptat-o

Editat de alecsutzyu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Exact:) vezi pe Facebook de cheie - motonfs romania sau olx...problema cu cheile astea este ca sunt cam moi eu am reusit sa o stramb putin cand am deschis rezervorul, dar am îndreptat-o

când poți fa o poza sa nu iau altceva incompatibil. merci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Cipul + programarea lui a costat 120 ron. Mi-ar fi taiat si lama bruta daca era cazul in banii astia. Pe scurt cu cheie bruta ca cea in poza din postu anterior 120 ron.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...