Sari la conținut

Motociclist accidentat mortal pe DN14, între MediaÂş Âşi SighiÂşoara


Bimbo's Fighter
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 155
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ma putzoi obraznic, citindu-ti postarile imi dau seama pe langa faptul ca pentru tine „a intrat unul in mine” este acelasi lucru cu „ am intrat in ala” , si ca atunci cand cineva nu-ti canta-n struna vituperezi mai rau ca o curva vanitoasa si abisal de proasta…

Mde…daca prostul nu se simte flatat nu e prost adevarat…

 

Cand dezbaterea este pierduta, calomnia devine unealta ratatului…”

 

P.S. Jeguri infecte si prosti sa-i faci pe ma-ta si pe tac-tu pentru ca nu te-au invatat ca nu-i frumos sa fii impertinent cu oamenii… in general, dar mai ales cu cei mai in varsta ca tine…

 

 

 

Ai dreptate, cand dezbaterea e pierduta, se face apel la tot felul de aberatii care nu au treaba cu subiectul discutat. Te legi de niste aspecte de semantica, precum un disperat din lipsa de argumente.

 

In momentul in care aduci in discutie evenimente din trecutul meu,despre care tu nu ai habar, doar ai citit printre randuri,asa cum fac majoritatea la sectiunea accidente, si trag ce concluzii vor ei, mi se pare normal sa te numesc un jeg. Ca asta esti, un jeg ordinar , in momentul in care faci trimitere la accidentul meu si ma faci si mincinos, cand tu nu ai fost de fata, probabil erai intre doua masini,in coloana, si inghiteai gazele de la esapamente...

 

Ti-am zis mai sus, daca ai nelamuriri, apeleaza la PM, dar am impresia ca tie-ti place balacareala in public, de aia esti si asa virulent....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Ai dreptate, cand dezbaterea e pierduta, se face apel la tot felul de aberatii care nu au treaba cu subiectul discutat. Te legi de niste aspecte de semantica, precum un disperat din lipsa de argumente.

 

In momentul in care aduci in discutie evenimente din trecutul meu,despre care tu nu ai habar, doar ai citit printre randuri,asa cum fac majoritatea la sectiunea accidente, si trag ce concluzii vor ei, mi se pare normal sa te numesc un jeg. Ca asta esti, un jeg ordinar , in momentul in care faci trimitere la accidentul meu si ma faci si mincinos, cand tu nu ai fost de fata, probabil erai intre doua masini,in coloana, si inghiteai gazele de la esapamente...

 

Ti-am zis mai sus, daca ai nelamuriri, apeleaza la PM, dar am impresia ca tie-ti place balacareala in public, de aia esti si asa virulent....

Nu eu te-am facut mincinos, asta rezulta din postarile si afirmatiile tale cu subiect si predicat: " a intrat unul in mine'' si '' am intrat in ala'', referindu-te la acelasi eveniment... Astea nu-s aspecte de semantica desteptule.

Si ''virulent'' sunt doar cu cei care mustesc de neam-prostie asa ca tine.../index.php?/topic/739362-explozie-la-cilindru-bmwr1200gs-lc/?p=4211726

 

In final da-mi voie, avand in vedere ce contin postarile tale, sa te numesc si eu jeg, dar nu ordinar, ci unul extraordinar, asa cum iti place sa te crezi...

Editat de mianmar23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu eu te-am facut mincinos, asta rezulta din postarile si afirmatiile tale cu subiect si predicat: " a intrat unul in mine'' si '' am intrat in ala'', referindu-te la acelasi eveniment... Astea nu-s aspecte de semantica desteptule.

Si ''virulent'' sunt doar cu cei care mustesc de neam-prostie asa ca tine.../index.php?/topic/739362-explozie-la-cilindru-bmwr1200gs-lc/?p=4211726

 

In final da-mi voie, avand in vedere ce contin postarile tale, sa te numesc si eu jeg, dar nu ordinar, ci unul extraordinar, asa cum iti place sa te crezi...

 

Bine ma, am inteles :) ai repetat de 2 ori aceeasi aberatie :))

 

Hai ca te las, ca sa nu mai zica l.u.v. ca facem circ. Asta e, am ghicit, iti place in public :) Ai dreptate si cu accidentul, eu 'am intrat' in ala =)) Am trait in negare pana acum ....

Editat de the insider
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine ma, am inteles :) ai repetat de 2 ori aceeasi aberatie :))

 

Hai ca te las, ca sa nu mai zica l.u.v. ca facem circ. Asta e, am ghicit, iti place in public :) Ai dreptate si cu accidentul, eu 'am intrat' in ala =)) Am trait in negare pana acum ....

/index.php?/topic/739920-accident-grav-brasov-calea-13-septembrie/?p=4211879

 

Si ce, ai vrea sa te contrazic?... Doar nu pot fi ubicuu...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

/index.php?/topic/739920-accident-grav-brasov-calea-13-septembrie/?p=4211879

 

Si ce, ai vrea sa te contrazic?... Doar nu pot fi ubicuu...

 

 

Ti-am dat report pt instigare la flame si offtopic.

 

E a doua oara cand dai copy si paste la acelasi cac.at. Intelege ce vrei,mie mi-e totuna. Nu stau sa explic la toti sarantocii evenimente din viata mea :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...