Sari la conținut

Honda Cbr600f


Postări Recomandate

am mai gasit ceva defect:)))))) si suportul ala negru de care ii prinsa carena,oglinzele si bordu!astept un pret daca are cineva,ASA-I CAND NU ESTI ATENT!!!!!!!!!!

cum "defect"? ala se repara, indreapta, sudeaza daca este stramb.nu e musai sa cumperi unul nou.

completeaza-ti si tu datele de la profile sa vedem si noi ce motoreta ai (cbr 600F care?)si de unde esti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum "defect"? ala se repara, indreapta, sudeaza daca este stramb.nu e musai sa cumperi unul nou.

completeaza-ti si tu datele de la profile sa vedem si noi ce motoreta ai (cbr 600F care?)si de unde esti.

 

OK dar se indreapta cam greu,dar am sa incerc asa,capacu se mai poate repara?aaaa miam cumparat si releu de incarcare!stie cineva cum vine montat,pentru ca yo am gasit mufa de la alternator si releu(aia cu firele galbene)topita si sudata si nu se mai intelegeau care si kum sunt filele,cineva mia zis ca nu are nicio importanta deoarece toate firele sunt galbene.MERCI pentru orice sfat

post-14811-1168087461_thumb.jpg

post-14811-1168087477_thumb.jpg

Editat de yakuza_proxi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

capacul se poate suda in argon, daca nu lipsesc bucati din el. altfel, cauti pe ebay.

pot sa te ajut cu un manual de 600F1,dar din pacate nu e color si nu intelegi nimic din fire si mai am un manual pt. cbr 400RR care se aseamana f. mult cu 600F1(asta e color), iar in ultimul caz, daca nu se potriveste nimic, pot da un oki la cbr-ul prietenei sa-ti zic cum vin firele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

capacul se poate suda in argon, daca nu lipsesc bucati din el. altfel, cauti pe ebay.

pot sa te ajut cu un manual de 600F1,dar din pacate nu e color si nu intelegi nimic din fire si mai am un manual pt. cbr 400RR care se aseamana f. mult cu 600F1(asta e color), iar in ultimul caz, daca nu se potriveste nimic, pot da un oki la cbr-ul prietenei sa-ti zic cum vin firele.

 

trimitemi manualele pe mail k nai nai cum sa te uiti sa vezi cum vin firele pentru ca trebuie sa dai capacu de la alternator jos,asa toate firele sunt galbene si nai kum sati dai seama,orikum trage un ochi,MERCI MULT

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...