Sari la conținut

Donatii - DOAR OFERTE!


Postări Recomandate

ce is alea burdufuri?

 

 

Sunt pentru protejarea partii mobile a amortizoarelor fata a motocicletelor, impotriva impuritatilor. Erau folosite la motocicletele de fabricatie mai veche.

Uite in poza asta.

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 566
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sunt pentru protejarea partii mobile a amortizoarelor fata a motocicletelor, impotriva impuritatilor. Erau folosite la motocicletele de fabricatie mai veche.

Uite in poza asta.

parintii neoprenelor de azi.. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asemanatoare, dar este alt material mai "performant".

App., are cineva un cric de vanzare? e pentru exc 250, platesc transport tot nu este problema, dar nu am reusit sa gasesc la lungime potrivita.

Multumesc anticipat si scuze de offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

un matz gros de oaie, spalat bine pe interior in care se pune branza aceleiasi oi (branza "culeasa" in prealabil, pe vremea cand oaia era vie, sau dupa caz, in timpul vietii, daca oaia a suferit o operatie de duoden).

 

 

la naiba petea, are omul pusa si poza la post.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai salut !

 

cred ca mai am un ghidon de ktm exc ... putin indoit.

sper sa ajung la sfarsitul saptamanii la munte ca sa vreific daca mai este.

 

da un semn daca te intereseaza

ghidonul a ajuns la mine si este perfect.Merci mult :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Burdufurile < de oaie > :) au plecat la cluj la Dracones !!

 

si spre tine au precat ieri 2 perechi de ochelari scott ptr ochelaristi..sper ca mai ai ce incepe cu ei..eventual cu 5 euro schimbi saiba si gata treaba..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o casca integrala Probike neagra cu liniute argintii folosita 2 ani, dar intreaga ,nelovita si fara zgarieturi pe vizor. Marimea XL sau 61-62cm. Doritorul sa ma contacteze pe forum sau la 0722646373. Stau in zona Autogara Militari. :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cizme Diadora, Nr 44.

Sunt hodorogite si cam iau apa, dar deloc, tot sunt mai bune.

0722190813 -zona Targoviste Pucioasa. Nu cred ca am timp sa le duc la posta.

Daca rezista pana la inceputul saptamanii viitoare as trece eu pe la Trgoviste si le-as lua ca ale mele s-au dus cu totul si pana la iarna nu imi permit sa imi iau altele noi.Nu conteaza ca iau apa,bolovanii sunt problema mea.

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o casca integrala Probike neagra cu liniute argintii folosita 2 ani, dar intreaga ,nelovita si fara zgarieturi pe vizor. Marimea XL sau 61-62cm. Doritorul sa ma contacteze pe forum sau la 0722646373. Stau in zona Autogara Militari. :scratch:

 

salutare!!! ai niste poze cu casca????? S-ar putea sa fie cam mare pt mine , dar mai bine decat castile terminate pe care le am eu!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti

 

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti...PM pls

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti

 

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti...PM pls

 

Pai daca ai cazut in cap nu e mai intelept sa o arunci? Se zice ca nu ar mai trebui folosita dupa un impact serios....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti

 

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti...PM pls

IN CE STARE ESTE CASCA?

ARATA BINE?

EU PORT 55 OARE MI BUNA

SI ULTIMA TRIMITI PRIN POSTA?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai daca ai cazut in cap nu e mai intelept sa o arunci? Se zice ca nu ar mai trebui folosita dupa un impact serios....

 

 

 

ai cazut rau cu ea vreau sa o vad:) :unsure: :angry: :kiss: :kiss:

 

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti

 

Casca cross Madhead marimea S 54-55 cred .....destul de Ok am cazut odata sau de 2 ori cu ea ....in Bucuresti...PM pls

'

 

mai e buna de ceva?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am mare nevoie de caska parintii imi iau motor dar ma enrveaza zik canu pot s amerg pe ea si nu im i iau o casca asa ca cine aare asi fi recunoscator:)

Un manual de limba romana nu ti-ar fi mai de folos?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer gresek tot timpul la taste pt ca nu stau sa ma uit ce am scris ma grabesk la scoala scriu mai usor

:bounce:

 

serios vreau si yo macar o casca de copil de 14-15 ani va rog moolt chiar asa mi-au spus parintiii ca imi iau motor dar echipamentul trebe sa mai astept cam mult asa ca sigur ma voi da cu motorul pana imi vor lua ei echipament si mai bine ar fi s aam makar o cassca sau ceva o parte din echipament manusi ect..nu conteaza ma kara sa am cat de cat protectie va rogg cine are sa ma contacteze

 

 

cu respect ,

Alex

 

Scrie mare si citet DONATII nicidecum CERSIT.

Editat de ketemeu
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Casca de la ROTILA a ajuns la mine.Ii multumesc foarte mult.Imi vine foarte bine.

 

S-a dat :rock: sa o porti sanatos si sa nu cazi in cap cu ea ....ca mine :bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...