Sari la conținut

Ce Parere Aveti De Gsx-r-ul K6 Asta?


HellsAngels
 Share

Postări Recomandate

Salut,

 

Mi-am luat de curand un GSX-R 1000 din 2006, cu tuningul facut in Germania. Ce parere aveti de cum arata? Eu vreau sa revin la kit-ul initial cel putin la aspect (imi place un stil mai sportiv,cum e kitul original), fiind modificata pentru GP, probabil e mult prea brutala pentru mine. Astept pareri de la voi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca linia e full Akrapovic , bravo tie .

 

Kitul de carene e cam urat pentru strada, de fapt nici nu e destinat pentru asta. Anyway gandeste-te ca pe circuit sigur vei cadea o data si -o data si vei zgaria sau face carenele praf

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frate motoru e cum e la unii le place la unii nu le place la altii nu stiu de ce nu le place mie personal nu prea ma da pe spate dar e frumos dar ar fi si mai frumos daca i-ai fi modificat si motoru ca aia e surpriza care nu se vede si nu se cunoaste decat numa de tine , asa ca pe viitor poate vedem si ceva mecanica pusa la lucru nu numai artisti plastici sa isi dea talentele pe motoare cu spreiul poate vedem si un mecanic cu cheia care regleaza si scoate ceva caluti in plus pe langa ce ofera ia din fabrica , :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E akro full da.

 

Nu mai incerca sa minti pe toata lumea si mai bine pune o poza cu talonul, sau daca nu e inmatriculat macar cu o factura ceva... auzi la el... motorul e cumparat din Germania.. sau Spania... hehe

Stii ce te tradeaza ca esti un mincinos... nick-ul si pe urma stilul folosit..se vede ca esti un pusti care stie cate ceva despre motoare si a zis sa faca si el o gluma...

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu mai incerca sa minti pe toata lumea si mai bine pune o poza cu talonul, sau daca nu e inmatriculat macar cu o factura ceva... auzi la el... motorul e cumparat din Germania.. sau Spania... hehe

Stii ce te tradeaza ca esti un mincinos... nick-ul si pe urma stilul folosit..se vede ca esti un pusti care stie cate ceva despre motoare si a zis sa faca si el o gluma...

:cheers:

 

Asa e cum zici tu, am luat pozele de pe google.com. Ok ? te rog lasa-ma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI DACA AI BANI DE K6 AI MACAR UN TELEFON CU , CAMERA SAU O CAMERA FOTO!

MA GANDESC CA TII LA ORGOLIUL TAU SI ARATA-ME O POZA CU TALONUL SI MOTORUL IMPREUNA....

CA SA ARATI LUMII CA NU ESTI UN MANCATOR DE C***T,SAU POATE CA ESTI....

DEMONSTREAZA!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

A fost un dobi... cine a modificat motorul.

 

....iar "proprietarul" nu este singurul de pe forum care se dă cu motor virtual!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...