Sari la conținut

Postări Recomandate

Cumpar 2 stopuri de moto, vreau sa fie identice ca forma si in stare acceptabila.

Prefer stopurile de Mobra, acelea lunguiete, de ij 56, simson sau altele asemanatoare. Nu ma intereseaza stopurile standard, cele care echipeaza Nipru, Ij Planeta, etc.

PM/0723565973.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 10,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

6 anvelope METZELER dimensiuni 100/90-18 noi, profil pentru moto clasica sau comunista la pretul de 253ron tva inclus/bucata; se emite factura, se cumpara de la magazinul din Viilor 14 (service MyMoto)

 

am sa pun si poze mai tarziu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ivane, alea sunt stopuri pt Muravey, nu ma intereseaza deocamdata.

Recunosc faptul ca habar n-am de la ce moto provin si imi pare rau ca nu-ti pot fi de folos! Is noi, invechite doar de vreme si isi asteapta un nou proprietar! Asa ca cine le vrea...P.M. :D

Mesaj completat

cumpar filtru de aer jawa 250 (eventual adaptabil la jawa)

Am un filtru cu acea cutie cu intreg sistemul, care provine de la o Jawa Ogar 350. Daca te intereseaza, lasa-mi o adresa de e_mail si iti trimit poze. Sau poate vrei un filtru de CZ Sport, cu sau fara cutie. Discutam pe P.M. :lol:

Editat de ivan_pedala
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recunosc faptul ca habar n-am de la ce moto provin si imi pare rau ca nu-ti pot fi de folos! Is noi, invechite doar de vreme si isi asteapta un nou proprietar! Asa ca cine le vrea...P.M. :D

Mesaj completat

 

Am un filtru cu acea cutie cu intreg sistemul, care provine de la o Jawa Ogar 350. Daca te intereseaza, lasa-mi o adresa de e_mail si iti trimit poze. Sau poate vrei un filtru de CZ Sport, cu sau fara cutie. Discutam pe P.M. :lol:

salut am vazut o poza cu un far si km il mai ai?mar interesa.ms

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Farul acela de Ij este de foarte mult timp in proprietatea lui Mihai Prd, care sper sa-l foloseasca mult si bine, cu placere!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

6 anvelope METZELER dimensiuni 100/90-18 noi, profil pentru moto clasica sau comunista la pretul de 253ron tva inclus/bucata; se emite factura, se cumpara de la magazinul din Viilor 14 (service MyMoto)

 

am sa pun si poze mai tarziu

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Se vinde Ij Jupiter 4 an fabricatie 1974 ,46.000 km ,actele la zi...cauciucuri noi..motorul functioneaza bine.Pe langa motor se ofera urmatoarele piese noi: cilindrii +Pistoane+segmenti cota 0,2cauciucuri cu camere ,lant ,pinion,platini,condensatori,carburator,1garnitura chiuloasa(din pacate una s-a pierdut) etc.Pret pt. tot:15 mil.....o sa vina si poze cu tot!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Numai HEIDENAU K34, standard sau RSW (Racing Soft Warm); pentru ce avem noi e perfect; restul sunt deja prea scumpe.

 

se vad in poze sau aici:

http://www.reifenwerk-heidenau.de/modules/...l=14&pic=16

 

si ti le aduc la Bucuresti...

 

m-ar interesa si pe mine 2 cauciucuri pe 19 alea de 3.25 pt un rt

la ce pret poti aduce?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai pm

 

Ar fi bine daca ai baga si aici un pret totusi poate ar fi mai multi interesati . Banii vorbesc . Multumesc

3 - 19 si 3,25 -19 m-ar interesa si pe mine dar asa cum am spus mai sus banii vorbesc .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand Jawa 350 model 638 stare optica perfecta , motor buna , inmatriculata pe numele meu, ITP expirat in martie.

Pret 1600 lei foarte putin negociabil. Daca cineva este interesat sa lase un PM.

Va salut!

Editat de villa_ra
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar fi bine daca ai baga si aici un pret totusi poate ar fi mai multi interesati . Banii vorbesc . Multumesc

3 - 19 si 3,25 -19 m-ar interesa si pe mine dar asa cum am spus mai sus banii vorbesc .

 

 

3.25 - 19 M/C 54H TT profil K34

 

185ron bucata, 30 ron transport; plata cu ramburs; 30ron o camera

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

se vinde si motoreta URAL SOLO 750 din 2002

trebuie sa spun de la inceput ca rezervorul din poza nu mai este pe ea, a fost pus ca sa vad cum arata in varianta respectiva; asa cum si farul a fost pus tot de mine, si tobele, si ghidonul...

 

motoreta se va livra cu TOATE piesele originale astfel incat va putea fi "facuta la loc" in cateva ore de munca, pentru cei care doresc asta;

 

pe numele meu, itp valabil, perfect functionala; cu proba, bla bla bla

 

18.000km reali,

furca Paioli, nu curge gram, confort maxim

frana fata Brembo, placute noi SBS

comenzi Domino

alternator Nippon Denso

aprindere Ducati Energia, CDI

distributie germana Herzog

roti rotunde ( :D ), cu anvelope Heidenau

120 de croaziera pana la capatul lumii

6,5% consum

 

Nippon, Ducati, Herzog, Heidenau, cumparate toate prin reteaua oficiala, absolut noi.

 

 

ii dam cuvantul lui Drobu acum? sau?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

3.25 - 19 M/C 54H TT profil K34

 

185ron bucata, 30 ron transport; plata cu ramburs; 30ron o camera

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ai vazut ca n-a fost greu?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e ceva cartea dar parca prea e scumpa...ce sa mai poezia veche se plateste :ok:

 

In alta ordine de idei VAND PT JAWA 356 an 61-62':

 

- FAR+KILOMETRAJ complet

- STOP in stare buna

Preturile sunt cam 50 ron amandoua sau 40 ron farul si 20 stopul sau se schimba cu PINION LANT DIN CUTIA DE VITEZA si LANT de JAWA 356.....cele 2 din urma le si caut sa le cumpar daca le are de vanzare cineva.

 

Astept pm sau 0766286196

 

 

PS...mihai aveai o carte pusa am comentat si cand dau sa revin nu mai o aveai :blbl:, o secunda am zis ca am visat.

Editat de master_alexut
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salut mihai...m-a sunat un baiat imediat dupa ce am pus anuntul de pe forum, din alba iulia parca si daca tot a fost primul le-am cam promis lui si le mai ia si pe amandoua, sa vedem daca se tine de treaba si sper sa nu te superi :ok:...nici eu nu stiu cum arata insa diseara o sa imi trimita propietarul poze cu ele.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...