Sari la conținut

My Baby


cyborg
 Share

Postări Recomandate

dupa atata asteptare nu putea o zi ploiasa sa strice totul. mi-am pus echipamentul, pe care nu-l am, casca din cristal (transparenta) si la probe. in juma' de ora eram fleasca. pana si banii si actele din buzunare erau fleasca.

post-49-1084657692_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

curtea din beton, pe care aluneci si vara si iarna, indiferent daca-i ud sau uscat. mai avem si santier in curte, din aceasta cauza peste tot e noroi si pietris. dar jur ca n-am mers mai mult de 30 km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta a fost ieri. astazi a fost frumos, asa ca am facut rost de casca si am iesit putin la drumu' mare. am atins treapta a 4-a si 90 km/h. asta a fost azi, maine urmeaza etapa urmatoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

multumiri patronului pentru sprijinul acordat, adica finantare 100%, care a zis: "potolesteti pofta aia odata. si sa muncesti ca lumea. sa nu te mai vad ca te holbezi la motoare pe net toata ziua".

multumiri lui vlad (coxanelu) pentru ajutor la cumpararea motoretei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

asta este de la dan din craiova cumva????

mi se pare cunoscuta :ph34r:

 

oricum felicitari,s-o stapanesti sanatos si fara evenimente

 

PS apropo de poze:"asfalt uscat" :(

 

PS 2 cred ca am scris in acelasi timp,asta e BAFTA...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ptiu sa nu te deoake baba frumuselule, balaoachesule..,...cum face el slalom printre picaturile de ploaie :(, vezi ca se vede la o poza ca te-o picat in ochi bre.... :ph34r: , vezi cum scapi de lopata aia care tine numaru...sa vezi ca se face si mai frumoasa fara.... :( , o iei in masina sa dai zapada :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...