Sari la conținut

Moped Ankur


Sebiuta
 Share

Postări Recomandate

Salut ...in lipsa de bani de un scooter m-am gandit la un Moped Ankur comercializat la First Bike in Cluj. Motorizarea e facuta de un motor produs sub licentza Honda ...

Avetzi mai multe informatii despre acest model ?? Merita cunparat ?? pretul e undeva pe la 20 mil si are garantzie 18 luni ....

 

Multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Preferabil ar fi sa-ti iei un moped piaggio deoarece sunt motoarele mult mai bune si care te tin. Pb e k pretul este undeva pe la vreo 700-800 de euro kre la banii astia iti iei un scuter mana 2-a...dar la care iti trebuie si permis :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

bah cumetre eu am unu si sunt super multumit. prinde 60 cu 2 pers si 65 singur. e super adevarat iar pt astea cu pedale e ceva gen avion. se duce la demaraj k-lumea. eu ii bag benzina fara plumb de 100 de la omv si pot sa zic ca merge nu gluma.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

bai eu il cunoscpe cosmos si sa stii ca eu am amers cu scooterullui si acu de la kilometraj era cu mult peste 60.Atunci?si am mers in paraleel cu el da nu prea e precis cu almeu siaveam ca 68,binenteles cu o marja deeroare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

ba da tu poate ai prins 68 cand ai coborat o vale mai mare si mai lunga....altfel nu prea ai cum. Chiar si 60 nu prea cred pentru un moped(un 55 max- pe loc drept, dak il fortzezi oleaca) :haha:

Editat de chaos
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...